Cem Yılmazın kutu espirileri..

Cem Yılmaz, Var mısın Yok musun'da izleyenleri kırdı geçirdi..

Cem Yılmazın kutu espirileri..

Show TV ekranlarında Acun Ilıcalı'nın bu seferki ünlü konuğu şovmen Cem Yılmaz idi. Yılmaz, daha programın başından itibaren esprileriyle hem stüdyodakileri hem de ekranları başındakileri gülmekten kırdı geçirdi.

1/ 18
Cem Yılmazın kutu espirileri..

ESNAF LOKANTASI DEĞİL, ESNAF JAPON

Acun Ilıcalı, program teklifini bir esnaf lokantasında yaptığını söyleyince hemen araya giren Cem Yılmaz, "Hayır pahalı bir restorandı" diyerek herkesi kahkahaya boğdu, Acun bir kez daha esnaf lokantası deyince "Japon esnafı" diyen Cem Yılmaz, suşi restoranlarına gönderme yaptı.

CEM YILMAZ, PARA ALMADAN YAYINA ÇIKTI

Cem Yılmaz, "Banka hesabıma para yatınca geldim" diyerek yine herkesi güldürürken, Acun, insanların bunu gerçek sanacağını belirtti ve herhangi bir ödemenin söz konusu olmadığını anlattı.

2/ 18
Cem Yılmazın kutu espirileri..

ADRIANA LIMA'YA GÖNDERME YAPTI

Adriana Lima'nın konuk olduğu programı hatırlatan Yılmaz, "Adriana Lima için kale arkası yerim vardı ama gelemedim" dedi.

Acun, "Hedefin ne?" diye sorunca Cem Yılmaz, "475. Yani samimi söylemek gerekirse. 475-480'e hiç kırmadan sizi ayrılırım" ifadesini kullandı.

HEKİM BEY'E TAKILDI

Cem Yılmaz, Afyonlu Hekim Bey'in yerel kıyafetle çıktığı programı hatırlatınca Hekim Bey, "Nereden izliyorsunuz?" deme gafletinde bulundu. Ünlü şovmen, "Radyodan" deyince stüdyoyu kahkahaya boğdu.

3/ 18
Cem Yılmazın kutu espirileri..

METAL DEDEKTÖRÜ İLE KUTULARI KONTROL ETTİ

Cem Yılmaz, bir ara eline aldığı metal dedektörü ile kutuları yokladı ve "büyük, küçük" tahmini yaptı.

Programda ilk olarak 8 numaralı kutuyu seçen Cem Yılmaz, 250 bin TL'yi buldu. Yılmaz, ikinci seçiminde ise 9 numaralı kutudan 5 TL'yi açtırdı.

4/ 18