CHP'li belediye vadiyi yeşile boyadı

CHP'li Narlıdere Belediyesi, 4 Kasım'da açılması planlanan Yaşar Kemal Kültür ve Sanat Vadisi'nin tanıtımı için düzenlenecek ve Kılıçdaroğlu'nun da katılacağı organizasyon öncesi dikkatleri çeken bir uygulamaya imza attı. Görevliler tesisi yeşillendirmek

CHP'li belediye vadiyi yeşile boyadı

CHP'li Narlıdere Belediyesi, 4 Kasım'da açılması planlanan Yaşar Kemal Kültür ve Sanat Vadisi'nin tanıtımı için düzenlenecek ve Kılıçdaroğlu'nun da katılacağı organizasyon öncesi dikkatleri çeken bir uygulamaya imza attı. Görevliler tesisi yeşillendirmek yerine yeşile boyadı.

Sabah

1/ 5
CHP'li belediye vadiyi yeşile boyadı

İzmir'de fıkraları aratmayan bir manzara ortaya çıktı. Açılışı yapılacak olan tesisi yeşillendirmek yerine yeşile boyayan CHP'li Narlıdere Belediyesi, herkesi şaşırttı.

2/ 5
CHP'li belediye vadiyi yeşile boyadı

İzmir Büyükşehir ile Narlıdere Belediyesi, "Yaşar Kemal Kültür ve Sanat Vadisi" adında ortak bir proje hazırladı. Tamamlanan projenin tanıtımı ise geçtiğimiz günlerde yapıldı.

3/ 5
CHP'li belediye vadiyi yeşile boyadı

Tanıtımda Narlıdere'ye büyük bir yeşil alan kazandırdıklarını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Büyüyen Narlıdere'nin merkezinde aileler, çocuklarımız huzur içinde cüzi fiyatlarla eğlenecekler" açıklamasını yaptı.

Tesisin açılışı ise 4 Kasım'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yapılacaktı. Projeyi açılışa yetiştirmek isteyen Narlıdere Belediyesi ise çok konuşulacak bir uygulamaya imza attı.

4/ 5