Cizre'de 14 PKK'lı öldürüldü!

Cizre'de 14 PKK'lı öldürüldü!

Cizre'de 14 PKK'lı öldürüldü!

GENELKURMAY Başkanlığı, Şırnak Cizre’de devam eden operasyonda dün 14 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Cizre’de şu ana kadar toplam 69 PKK’lı terörist, Silopi’de ise 6 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi.Genelkurmay Başkanlığı, Kuzey Irak'taki Zap ve Hakurk bölgelerindeki PKK'lı teröristler tarafından kullanıldığı tespit edilen barınak ve silah mevziilerinin dün düzenlenen hava harekatı ile imha edildiğini açıkladı.

1/ 15
Cizre'de 14 PKK'lı öldürüldü!

GENELKURMAY Başkanlığı, Şırnak Cizre’de devam eden operasyonda dün 14 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Cizre’de şu ana kadar toplam 69 PKK’lı terörist, Silopi’de ise 6 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi

2/ 15
Cizre'de 14 PKK'lı öldürüldü!

CİZRE’DE DÜN 14 PKK’LI TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Şırnak Cizre’de devam eden operasyonda 14 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi. Cizre’deki operasyonlarda şu ana kadar etkisiz hale getirilen PKK’lı terörist sayısının 69 olduğu belirtildi. Aramalarda PKK terör örgütüne yardım ve yataklık etmek suçundan, biri Suriye uyruklu 2 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

3/ 15
Cizre'de 14 PKK'lı öldürüldü!

SİLOPİ’DE ŞU ANA KADAR 6 PKK’LI TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Şırnak’ın Silopi İlçesi’nde devam eden operasyonlarda ise şu ana kadar etkisiz hale getirilen PKK’lı terörist sayısının 6 olduğu öğrenildi. Aramalarda ise 4 pompalı tüfek, 2 av tüfeği ile 20 adet fişeği, 2 tabanca ve 2 telsiz ele geçirildi.

4/ 15