Çok yakışıklı adamsın

Erdoğan'ın Roman vatandaşlarla buluştuğu toplantıda şarkıcı Kibariye de konser verdi.

Çok yakışıklı adamsın

Başbakan Erdoğan'ın yanına gelen Kibariye, "Böyle ayrılık olmaz" şarkısını okudu. Başbakan Erdoğan'ın Roman vatandaşlarla buluştuğu Abdi İpekçi Spor Salonu'nda şarkıcı Kibariye de konser verdi. Konser sırasında sık sık Başbakan'a sevgilerini dile getiren Kibariye şarkıları ile Roman'ları coşturdu.

1/ 9
Çok yakışıklı adamsın

Bir ara sahneden ayrılan Kibariye, protokole gelerek Başbakan Erdoğan'ın yanında "Böyle ayrılık olmaz" şarkısının bir kısmını okudu. Kibariye'nin Erdoğan'a doğru yönünü çevirerek, şarkının girişinde bulunan "Kim derdi ki bir tanem bir gün ayrılacağız, ben ve yenik yüreğim yalnız mı kalacağız" kısmını okuyup protokolden ayrılmasının ardından Başbakan Erdoğan, Devlet Bakanı Faruk Çelik ve Devlet Bakanı Egemen Bağış arasında gülüşmeler yaşandı.

2/ 9
Çok yakışıklı adamsın

Romanlara TOKİ açılımı
İstanbul’da 15 bin Romanla buluşan Başbakan Erdoğan, Roman vatandaşların artık çadırlarda yaşamasını istemediğini söyledi; TOKİ’nin 100-120 TL taksitle konut projesi hazırlayacağı müjdesini verdi.

3/ 9
Çok yakışıklı adamsın

Abdi İpekçi Spor Salonu, dün belki de tarihinin en renkli ve hareketli gününü yaşadı. Aralık ayında düzenlenen çalıştayın ardından Roman açılımının ikinci adımı olan “Roman Buluşması” için Türkiye’nin dört yanından davulları ve zurnalarıyla gelen Romanlar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la müziği, dansı ve coşkusu yüksek bir buluşma yaşadı.

Roman Buluşması için Tekirdağ, Edirne, Eskişehir, Kırklareli, Düzce, İzmir, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Adana, Çankırı, Kilis, Ankara, Balıkesir ve İstanbul’un çeşitli semtlerinden otobüslerle gelen 15 bini aşkın Roman vatandaşı sabahın erken saatlerinden itibaren Abdi İpekçi’yi adeta düğün salonuna çevirdiler. Erdoğan salona gelmeden Roman sanatçılar Ümmiye, Kobra Murat ve Ahırkapı Roman Orkestrası, zaten davulları ve zurnalarıyla sürekli dans edip şarkı söyleyen kalabalığı iyice coşturdu. Erdoğan ise salona, “Tayyip Baba” sloganları eşliğinde girdi.

4/ 9