Dağlıca saldırısı halkı sokağa döktü

Dağlıca'da teröristler tarafından askerlerimize yapılan hain saldırı yurt genelinde protesto edildi.

Dağlıca saldırısı halkı sokağa döktü

Hakkari'nin Dağlıca bölgesindeki terör saldırısında şehit olan askerlerimiz için Bursalılar Kent Meydanında toplandı. 

Kent Meydanı'nda toplanan yaklaşık 100 kişilik bir grup, lastik yaktı ve yolu trafiğe kapattı. Meydanda okunan İstiklal Marşı'nın ardından grup, ateşi söndürmeye gelen itfaiye ekiplerinin önünde barikat kurdu

1/ 10
Dağlıca saldırısı halkı sokağa döktü

Meydanda süren yaklaşık 2 saatlik eylemin ardından grup, sloganlar eşliğinde Pınarbaşı Şehitliği'ne yürüdü. Şehitler için dua eden grup, olaysız bir şekilde dağıldı. 

TEKİRDAĞ'DA DAĞLICA SALDIRISI PROTESTO EDİLDİ

Tekirdağ’da vatandaşlar, Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca bölgesinde meydana gelen saldırıyı kınamak için yürüyüş düzenledi. Ellerinde Türk bayraklarıyla yürüyen gruba yaklaşık 150 araçta konvoy oluşturdu.

2/ 10
Dağlıca saldırısı halkı sokağa döktü

SİVAS’TA ALPEREN VE ÜLKÜ OCAKLARI TERÖRE TEPKİ GÖSTERDİ

 Sivas’ta, Alperen Ocakları ve Ülkü Ocakları üyeleri Hakkari’de PKK’lı teröristler tarafından askere yönelik gerçekleştirilen mayınlı saldırıyı protesto etti. Dev Türk Bayrakları açarak İnönü Bulvarı üzerinde yürüyüşe geçen grup sloganlar attı. 50’inci Yıl Kavşağı üzerinde İstiklal Marşı okuyan grup daha sonra sloganlar atarak kent meydanına kadar yürüdü. Gruba yoldan gelen araçlar ve bazı vatandaşlar da evlerinin balkonlarından destek verdi. 

Daha sonra şehitler için dua eden grup dağıldı.

3/ 10
Dağlıca saldırısı halkı sokağa döktü

ZONGULDAK'TA MHP’DEN TERÖRE TEPKİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) mensupları Hakkâri’nin Çukurca ilçesine Dağlıca bölgesinden gelen şehit haberleri üzerine toplanarak terörü protesto etti.

4/ 10