Deniz Baykala yumurtalı saldırı!

Antalya'da seçim çalışması yapan Deniz Baykal'a bir grup yumurtalı saldırıda bulundu.

Deniz Baykala yumurtalı saldırı!

Antalya'nın Serik İlçesi'nde seçim çalışması yapan Deniz Baykal'a bir grup yumurtalı saldırıda bulundu. Yumurtalar Baykal'a isabet etmezken, eski CHP liderinin seçim çalışmalarına devam ettiği öğrenildi

1/ 7
Deniz Baykala yumurtalı saldırı!

ANTALYA- CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletekili Deniz Baykal, seçim çalışması için geldiği Serik İlçesi’nde esnaf ziyareti yaparken, bir grubun haşlanmış yumurtalı saldırısına uğradı. Yumurta atarken ’Serik’ten defol git Baykal’ diye bağıran kişilerin CHP’den milletvekili adayı gösterilmeyen bir partilinin yeğenleri olduğu ileri sürüldü.

2/ 7
Deniz Baykala yumurtalı saldırı!

12 Haziran seçiminde CHP’den Antalya birinci sırada milletvekili adayı olan Deniz Baykal, yanında diğer milletvekili adayları Osman Kaptan, Arif Bulut, Levent Kıldır ve Ahmet Daloğlu ile İl Başkanı Özer Ülken’le birlikte bu sabah seçim çalışması için Serik İlçesi’ne geldi. Serik’te ilk olarak MHP’li Belediye Başkanı Mehmet Habalı’yı makamında ziyaret eden Baykal, burada iktidarın değişmesine şiddetle ihtiyaç olduğunu söyledi.

3/ 7
Deniz Baykala yumurtalı saldırı!

Baykal, "Ben Doğru Yol’cuyum, ANAP’lıyım, MHP’liyim, Saadet’liyim. Hepsine saygımız var. Ama hepsinden önemlisi oyları israf etmeden, her oy parlamentoda karşılığını ortaya koyabilmeli. Serik merkez sağın önemli bir merkezi. Süleyman Demirel Isparta’dan alamadığı oyu buradan aldı. O merkez sağın şimdi AKP’yle ilgisi var mı? Zerre ilgisi yok" diye konuştu.

4/ 7