En güzel hostes hangi havayolunun?

Business Travel Dergisi, dünyanın en güzel kabin memurlarına sahip olan havayolu şirketlerini belirledi.

En güzel hostes hangi havayolunun?

Business Travel Dergisi, 1000 okurunun katıldığı anketle dünyanın en güzel kabin memurlarına sahip olan havayolu şirketlerini belirledi. Değerlendirmede kabin memurlarının yüz ve vücutlarından çok farklı tasarıma sahip üniformayı taşıması ve şirketin imajına katkısı değerlendirildi. İngiliz Virgin Atlantic Havayolları’nın kabin memurları, yüzde 53 ile açık ara ilk sırada yer aldı.

1/ 12
En güzel hostes hangi havayolunun?

Sıralamada Virgin Atlantic Havayolları, yüzde 53 ile açık ara birinci oldu. Şirketin hostesleri kurulduğu günden bu yana kullandıkları kırmızı kıyafetleri ve mor fularları ile ‘en seksi’ üniformaya sahip havayolu seçildi.

2/ 12
En güzel hostes hangi havayolunun?

Virgin Atlantic, kabin memuru alımlarında çok sıkı kurallar uyguluyor. Kabin memuru olmak isteyenler şirketin insan kaynakları bölümünün internet sayfasını açtıklarında ‘Sen havayolunun yüzüsün. Çok uzun ve zorlu bir uçuştan sonra bakımlı ve diri gözükmen gerekiyor’ cümlesiyle karşılaşıyor.

3/ 12
En güzel hostes hangi havayolunun?

Singapur Havayolları yüzde 18 oyla ikinci sırada yer aldı. Kurulduğu günden bu güne değişmeyen ‘Singapur Kızı’ üniformasına sahip şirket, kabin memurlarının bel ölçülerine çok dikkat ediyor.

4/ 12