En güzel plajlar

Dünyanın çeşitli ülkelerindeki birbirinden güzel plajlar..

En güzel plajlar

Nerdeyse herkes plajı sever. Bu nedenle plajlar her zaman kalabalık olur. Fakat kimseyle paylaşmak zorunda olmadığınız bir plaj hayal edin. Sizin ayak izinizden başka izin olmadığı eşsiz güzellikteki saklı plajlar.

1/ 11
En güzel plajlar

Bai Dai Beach, Vietnam
Burası Vietnam’ın en büyük adası Phu Quoc’un plajıdır. Bu plajda size eşlik edenler yalnızca sakin masmavi deniz, altın kum ve ruhunuzu okşayacak sessizlik. Bai Dai Beach görebileceğiniz en saklı ve korunmuş plajlardan birisidir.

2/ 11
En güzel plajlar

Wild Cat Beach, Kaliforniya
Buraya ulaşmak için kilometrelerce yol kat etmeniz gerektiğinden sizden başka bu sabrı gösteren pek fazla kişi olmayacaktır. Bu nedenle buraya vardığınızda sakin bir plajla karılaşmanız çok muhtemeldir. Plajda sadece göç etmekte olan gri balinaları göreceksiniz. Balinaları göremezseniz bile Pasifik’in dinlendirici dalgaları bu saklı cennetin tadını çıkarmanız için yeterli olacaktır.

3/ 11
En güzel plajlar

Los Frailes, Ekvator
Yemyeşil bir doğayla bütünleşmiş bu plaj daha çok ekvatorda kış aylarının hüküm sürdüğü haziran ve temmuz aylarında sakin olmaktadır. Burada da balinaları kolayca görme imkânını yakalarsınız.

4/ 11