Erdoğan ve Baykal kukla oldu

Hakan Arısoy; Erdoğan, Baykal ve Obama'nın kuklalarını hazırladı.

Erdoğan ve Baykal kukla oldu

Tanınmış isimlerin kuklalarını hazırlayan Hakan Arısoy, iki aylık bir çalışma sonucu koleksiyonunda yer alması için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve ABD Başkanı Barack Obama'nın da kuklalarını hazırladı.

Antares Sanat Merkezinde bulunan kukla tiyatrosunda çalışmalarını sürdüren Hakan Arısoy, siyasi liderlerin kuklalarını hazırlamaya ABD Başkanı Obama ile başladı. Obama'nın başkan seçilmesinin ardından kuklasını yapan Arısoy, daha sonra Başbakan Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Baykal'ın kuklaları üzerinde çalışmaya başladı.

1/ 4
Erdoğan ve Baykal kukla oldu

İki liderin konuşmalarını izleyen, görüntülerini takip eden ve 25 kare fotoğrafları üzerinde çalışan Arısoy, iki aylık bir emek sonucunda kuklaları tamamladı. Başbakan Erdoğan ile Baykal'a birebir benzeyen iki kuklayı özel koleksiyonu için yapan Hakan Arısoy, bu kuklaları iki lidere hediye etmeyi de planlıyor.

2/ 4
Erdoğan ve Baykal kukla oldu

''BİR VESİLE OLUR DİYE DÜŞÜNDÜK''

Başbakan Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Baykal'ın kuklalarını yan yana getirdiklerini belirten Arısoy, ''Sayın Başbakan ile Sayın Baykal'ın kuklalarıyla uzun zamandır beklediğimiz fotoğraf da ortaya çıkar ve bir vesile olur diye düşündük. Bizim burada bir amacımız da belki tüm siyasi kırgınlıklar bu kuklalar yoluyla ortadan kalkar'' dedi.

3/ 4
Erdoğan ve Baykal kukla oldu

4/ 4