Etrafa saçtığı paralar eksik çıktı !

Etrafa saçtığı paralar eksik çıktı !

İstanbul'da eskiden babasına ait bir binanın alt katındaki bankayı soyan Semih Bulut 30 bin TL'yi çatı katına çıkarak etrafa fırlattı.Silahlı soyguncu tutuklanırken, sokaktan toplanan paranın 4 bin 900 lirasının eksik olduğu belirlendi.

1/ 42
Etrafa saçtığı paralar eksik çıktı !

Kumkapı'da önceki akşam saatlerinde bir banka şubesinde 4 saat eylem yaptıktan sonra bankodan aldığı paraları binanın üzerinden çevreye saçan, daha sonra polise teslim olan Semih Bulut'un Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlandı.

2/ 42
Etrafa saçtığı paralar eksik çıktı !

Zanlı, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edildi. Bu arada, zanlının olay sırasında bankanın güvenlik kamerası tarafından kaydedilmiş görüntüleri ile polis kamerasına yansıyan görüntüleri de ortaya çıktı.

3/ 42
Etrafa saçtığı paralar eksik çıktı !

Semih Bulut, poliste verdiği ifadesinde, amacının soygun değil eylem yapmak olduğunu belirtti. Bulut'un, geçmişte 50 milyonluk aile servetleri olduğunu, bunun dolandırıcılar tarafından çalındığını iddia ettiği öğrenildi. Semih Bulut, poliste verdiği 3 sayfalık ifadesinde, "Aile servetimiz elimizden gitti. Bu konuyla ilgili yargı süreci devam ediyor. Ancak hukuki süreç istediğimiz gibi gitmiyor. Bir türlü mağduriyetimiz giderilemedi. Amacım banka şubesine girerek, olay yerine gelen gazetecilere derdimi anlatmak ve bir çözüm bulunmasını sağlamaktı" dedi.

4/ 42