Gece yarısı korku dolu anlar: 5 katlı apartman alev topuna döndü
Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde 5 katlı apartmanın 4’üncü katında çıkan yangın paniğe neden oldu.
![Gece yarısı korku dolu anlar: 5 katlı apartman alev topuna döndü - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw477h850q95gc/storage/files/images/2023/08/12/aw006608-01-QOLN.jpg)
Çanakkale’nin Lapseki ilçesi Gazi Süleyman Paşa Mahallesi Çanakkale Caddesinde 5 katlı apartmanda 4’üncü katta dün saat 21.50 sıralarında nedeni henüz belli olmayan şekilde yangın çıktı.
![Gece yarısı korku dolu anlar: 5 katlı apartman alev topuna döndü - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h638q95gc/storage/files/images/2023/08/12/aw006608-02-OA4h.jpg)
Daireden alevler ve dumanlar çıktığını gören vatandaşlar ve apartman sakinleri itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine itfaiye ve orman işletme şefliğine ait arazözler ekipler sevk edildi.
![Gece yarısı korku dolu anlar: 5 katlı apartman alev topuna döndü - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h638q95gc/storage/files/images/2023/08/12/aw006608-03-CBfK.jpg)
Lapseki ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Yangından herhangi bir can kaybı yaşanmazken, 4’üncü kattaki daire kullanılmaz hale geldi.
![Gece yarısı korku dolu anlar: 5 katlı apartman alev topuna döndü - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h638q95gc/storage/files/images/2023/08/12/aw006608-04-B4AD.jpg)
Yangına müdahale eden ekipler daireden bir kediyi kurtardı. Kurtarılan kedi Lapseki Belediyesi Hayvan Barınağına götürüldü.