Hasta yakını kadınlar ellerinde sopalarla hastaneyi savaş alanına çevirdi
Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çıkan tartışmada, hasta yakını olan eli sopalı bir grup kadın, acil servise girmeye çalıştı. Güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle kadınlar, kapıdan uzaklaştırıldı.
![Hasta yakını kadınlar ellerinde sopalarla hastaneyi savaş alanına çevirdi - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw529h850q95gc/storage/files/images/2022/09/13/63205ae550acca37745b7afa-70YA.jpg)
Olay, dün gece Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin acil servis bölümünde meydana geldi. Hastalarına iyi bakılmadığını iddia eden bir grup, görevlilerle tartıştı.
![Hasta yakını kadınlar ellerinde sopalarla hastaneyi savaş alanına çevirdi - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw492h850q95gc/storage/files/images/2022/09/13/63205ae650acca37745b7afe-7Uwc.jpg)
Daha sonra ellerinde sopalarla hastaneye gelen 10 kadın, acil servise girmeye çalıştı. Güvenlik görevlilerinin müdahale ettiği kadınlar, acil servis girişinden uzaklaştırıldı.
![Hasta yakını kadınlar ellerinde sopalarla hastaneyi savaş alanına çevirdi - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw485h850q95gc/storage/files/images/2022/09/13/63205ae650acca37745b7b00-1iR7.jpg)
İhbar üzerine hastaneye gelen polis ekipleri, bahçede bekleyen kadınları sakinleştirdi. Bu anlar ise cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
![Hasta yakını kadınlar ellerinde sopalarla hastaneyi savaş alanına çevirdi - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw529h850q95gc/storage/files/images/2022/09/13/63205ae650acca37745b7b02-yT8J.jpg)
<iframe frameborder="0" width="100%" height="360px" src="https://www.dailymotion.com/embed/video/x8dnrmj?queue-autoplay-next=0" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>