İETT otobüsüne çarpan cip hurdaya döndü
İstanbul Üsküdar'da, seyir halindeki cip, durakta bekleyen İETT otobüsüne çarptı. Kazada cipin sürücüsü yaralandı.
![İETT otobüsüne çarpan cip hurdaya döndü - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h638q95gc/storage/files/images/2023/08/28/uskudarda-cip-iett-otobusune-carpti-PiKq.jpg)
Kaza, saat 06.30 sıralarında Doktor Eyüp Aksoy Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, R.K.'nin kullandığı plakalı Kadıköy-Ataşehir hattında çalışan İETT otobüsüne, duraktan yolcu aldığı sırada cip arkadan çarptı. Çarpmanın şiddetiyle savrulan cip refüje çıktı.
![İETT otobüsüne çarpan cip hurdaya döndü - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h638q95gc/storage/files/images/2023/08/28/uskudarda-cip-iett-otobusune-carpti-aLNT.jpg)
Kazayı görenlerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.
![İETT otobüsüne çarpan cip hurdaya döndü - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h638q95gc/storage/files/images/2023/08/28/uskudarda-cip-iett-otobusune-carpti-7hzu.jpg)
Kazada otobüste bulunan yolculardan yaralanan olmazken, cipin sürücüsü hastaneye kaldırıldı. Kaza nedeniyle cadde araç trafiğe kapandı.
![İETT otobüsüne çarpan cip hurdaya döndü - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h638q95gc/storage/files/images/2023/08/28/uskudarda-cip-iett-otobusune-carpti-9D3T.jpg)
"KAMYON ÇARPTI ZANNETTİM"
Otobüs şoförü R.K., “Duraktan yolcu alıyordum, bir anda ses geldi. Ben de arkadan otobüs ya da kamyon çarptı zannettim. Cipin sürücüsü hastaneye gitti. Otobüste de yolcu vardı, çok şükür bir şey yok yolcularda" dedi. Polis ekiplerinin çalışmasından sonra kazaya karışan araçlar kaldırılarak cadde trafiğe açıldı. (DHA)