İhbarcıya meydan dayağı !

Adana'da kendisine saldıran Pitbull'u şikayet eden vatadaş meydan dayağı yedi. Pitbull'un sahibi tekme tokat dövdü !

İhbarcıya meydan dayağı !

Adana'da esnaf komşusunun pitbull cinsi köpeğinin saldırgan olduğu gerekçesiyle şikayet eden kişi, köpeğin sahibi ve arkadaşları tarafından darbedildi.

1/ 4
İhbarcıya meydan dayağı !

Kurtuluş Mahallesi Mücahitler Caddesi'nde bir anaokulunun yanındaki oto kiralama şirketi sahibine ait pitbull cinsi köpeğin saldırgan olduğu ve kendisini de ısırmaya çalıştığını iddia eden kişi, durumu polise bildirdi.

2/ 4
İhbarcıya meydan dayağı !

Olay yerine gelen polis ekipleri, Seyhan Belediyesine bağlı hayvan koruma ekiplerini de çağırdı. Köpeğin sahipli olduğunu öğrenen ekipler, aşılarının yapılıp yapılmadığını ve kimliğinin olup olmadığını kontrol için iş yeri sahibini bekledi.

Bu sırada bir arkadaşıyla iş yerine gelen oto kiralama şirketinin sahibi, önce olayı görüntülemeye çalışan gazetecileri tehdit etti. Ardından şikayetçi olan kişiye arkadaşlarıyla birlikte darbetti.

Polis ekipleri, saldırganları biber gazı kullanarak durdurdu. Saldırganlar görüntü almaya çalışan gazetecileri de yaklaşık 300 metre kovaladı.

Bu arada, belediye ekipleri, köpeği kimlikli olması nedeniyle almadı. Ekipler, son günlerde ceza korkusuyla pitbull cinsi köpeklerin sokağa bırakıldığını, bu şekilde 3-4 köpek toplandığını söyledi.

3/ 4
İhbarcıya meydan dayağı !

4/ 4