İnternetimizi uzaylılar mı kesti?

Kanada eski Savunma Bakanı'ndan sıradışı tekonoloji açıklaması

İnternetimizi uzaylılar mı kesti?

Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer, geçtiğimiz cumartesi günü Rusya'da bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, 80 çeşit uzaylının olduğunu, çok uzun süredir bizimle birlikte yaşadıklarını ancak savaşçıl yanımızı ve çevreyi kirletme yönümüzü değiştirmediğimiz sürece de teknolojilerini bizimle paylaşmayacaklarını öne sürdü. 90 yaşındaki eski Bakan'ın söylediklerine göre, dünyamızda yaşayan uzaylılarla ilgili bilgiler şöyle:

(Habertürk)

1/ 10
İnternetimizi uzaylılar mı kesti?

- Uzaylılar genellikle Venüs, Mars gezegenleri ve Satürn'ün uydularından geliyor
- 80 çeşit uzaylı var. Ancak Dünya'ya binlerce yıldan bu yana 4 tür uzaylı geldi
- Bazı uzaylılar bize benziyor. Ancak bazıları ise bizim açımızdan bakarsak yaratığı andırıyor.
- "Tall Whites" olarak adlandırılan bir uzaylı türü ise Amerikan Hava Kuvvetleri'nin Nevada'daki üssünde çalışıyor. Ancak insan gibi görünüyor.
- Uzaylılar federasyonu davet edilmedikten sonra insanlarla iletişime geçmeyecekler.
- Uzaylılar federasyonu insanların Dünya'daki doğaya davranış biçiminden ötürü hayal kırıklığı içindeler.

2/ 10
İnternetimizi uzaylılar mı kesti?

İlk olarak uzaylılarla ilgili düşünlerini 2005 yılında aktaran Hellyer, binlerce yıldır bizimle birlikte yaşayan ve Dünya'mızı ziyaret eden uzaylıların savunma harcamalarına çok para harcayıp, evsiz ve yardıma muhtaç insanlara yardım etmemizi yadırgadığını iddia etti.

3/ 10
İnternetimizi uzaylılar mı kesti?

'Uzaylılarla barış için evrenin yararına olacak teknolojileri geliştirmeliyiz'
Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Kurucusu Haktan AKDOĞAN:
PAUL Hellyer'in açıklamasına kesinlikle katılıyorum. Uzaylılar çok gelişmiş olan teknolojilerini insanoğluyla paylaşmak istemiyorlar. Çünkü dünya üzerinde geliştirilen agresif teknolojiler, savaş teknolojileriyle uzaylılar insan türünün savaşçıl bir tür olduğunun mesajını aldılar. İnsanoğlunun barışçıl bir tür olmasını bekliyorlar; böyle olduğunda açık temas olacak ve bizimle gelişmiş teknolojilerini paylaşacaklar. Bunun sağlanabilmesi için dünya insanı olup, bu gerçeğin farkına varıp, barışçıl bir toplum barışçıl bir dünya olmalıyız. Savaş veya evrene zarar veren her türlü kötü teknolojiden vazgeçilmesi, bunun yerine insanlığın ve evrenin yararına olacak teknolojilerin geliştirilmesi gerekiyor. Uzaylıların insanlarla teknolojilerini paylaşmasını sağlayacak şey bu.

4/ 10