İstanbul'da domuz gribi alarmı!

istanbul'da domuz gribi alarmı!

İstanbul'da domuz gribi alarmı!

Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesine 10 gün önce solunum yolları enfeksiyonu ve yüksek ateş şikayetiyle başvuran  57 yaşındaki Sabri Ö. domuz gribi şüphesiyle tedavi altına alındı.

Sabri Ö. dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.46 yaşındaki Remziye T.  adlı kadın ise 6 Ocak akşamı yüksek ateş ve nefes darlığı şikayetiyle Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne başvurdu.

1/ 10
İstanbul'da domuz gribi alarmı!

39.1 derece ateşle hastaneye gelen Remziye T.'de ilk belirlemelere göre domuz gribi belirtilerine rastlandı. Durumu ağır olan Remziye T'nin tahlilleri Ankara'ya gönderildi.  

Remziye T. Acil Servisteki yoğun bakım ünitesine alındı. Remziye T.'nin ardından 87 yaşındaki Mustafa C.A.  da aynı şikayetle hastaneye başvurdu.  Domuz gribi belirtileri görülen  Mustafa C.A. da Acil Servisteki yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

2/ 10
İstanbul'da domuz gribi alarmı!

Durumları kötüleşen Mustafa C.A. dün akşam saat 20.00 sıralarında, Remziye T.'de saat 23.00 sırlarında hayatını kaybetti. Böylelikle hastanede ölü sayısı 3'e yükseldi. 

BİR KİŞİNİN TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR

44 yaşındaki Volkan B.'nin ise tedavisi Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ana binasındaki yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ediyor. 

BAKIRKÖY'DE 3 KİŞİ TEDAVİ ALTINDA

3/ 10
İstanbul'da domuz gribi alarmı!

Solunum yolları enfeksiyonu ve yüksek ateş şikayetiyle dün gün içinde Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne gelen 3 kişi, domuz gribi şüphesiyle tedavi altına alındı.

4/ 10