İstanbul'da kabus gibi gece!

Üsküdar'da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil kaldırıma çıkarak aydınlatma direğine çarptı. Aydınlatma direğini deviren otomobil alev alev yandı. O anlar, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

İstanbul'da kabus gibi gece!

Olay, saat 03.30 sıralarında Üsküdar Gazi Caddesi üzerinde meydana geldi. Ahmet Berk C.'nin kullandığı 34 OTT 073 plakalı otomobilin hakimiyetini henüz bilinmeyen bir nedenle kaybetti. 

1/ 8
İstanbul'da kabus gibi gece!

Kaldırıma çıkan otomobil aydınlatma direğine çarptı. Aydınlatma direğini devirerek altına alan otomobil, aniden yanmaya başladı. 

2/ 8
İstanbul'da kabus gibi gece!

SÜRÜCÜ POLİSE ZOR ANLAR YAŞATTI İhbar sonrası olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri alev topuna dönen otomobile müdahale ederek kısa sürede söndürdü. İddiaya göre, otomobilden çıkan iki kişi olay yerinden kaçtı. Sürücü Ahmet Berk C. ise ilk önce hastaneye gitmeyi reddederken, kendisinden alkolmetreye üflemesi istenince polise zor anlar yaşattı. Beyninin kanadığını ve düşünemediğini iddia eden sürücü hastaneye gitmek istedi. Kazayı görüntülemeye çalışan basın mensuplarına da küfür ederek tehdit eden sürücü ambulansla hastaneye götürüldü.

3/ 8
İstanbul'da kabus gibi gece!

"GÜRÜLTÜYE UYANDIM" Kazayı görüp polis ve itfaiyeye haber veren Gürkan Hasırcı, "Ben gürültüye uyandım, aracın altından kıvılcımlar çıkıyordu. Direkt 155'i aradım, sonra 110'u aradım. Aracın orta tarafından kıvılcımlar çıkıyordu ben aradığımda. Yanacağını anladım. Bütün sıkıntı şu kaldırımın üzerine yapmış oldukları yükseklikler, yoksa bu araç yanmazdı burada" şeklinde konuştu.

4/ 8