İşte en son konut kampanyaları

En son konut kampanyaları

İşte en son konut kampanyaları

İŞTE EN SON KONUT KAMPANYALARI
Markalı konut üreticileri piyasalardaki dalgalanmalar ve dünya ekonomisindeki gelişmelerle durgunlaşan konut sektörünü hareketlendirmek üzere kampanyalara sarıldı. Hemen her yerde kampanya ilanları çıkarken, kimi dolar kurunu sabitledi, kimi peşinatsız satışlarla ödemeleri konut teslimine erteledi, kimi de konut yerine projesinden sadece metrekare satışlarına başladı.

İşte o konut projeleri...

1/ 50
İşte en son konut kampanyaları

NEV İSTANBUL
Sigorta sektöründen ayrıldıktan sonra rotasını farklı alanlara çeviren Avrupa Holding, inşaat ve gayrimenkul geliştirme şirketi MOM Yapı ile Nev İstanbul projesini geliştirdi. Çekmeköy’de inşa edilen ve yüzde 65 oranında tamamlanmış olan Nev İstanbul’da dairelerin satışına 15 Ekim’de başlanırken konutların teslimi ise, satışın başlamasından sadece 7 ay sonra, 2012 yılının Haziran ayında gerçekleştirilecek.

2/ 50
İşte en son konut kampanyaları

NEV İSTANBUL
Nev İstanbul’da, büyüklükleri 58 ile 242 metrekare arasında değişen 239 daire bulunuyor. 1+1’den 4+1’e kadar dört farklı daire tipi ile 20'nin üzerinde farklı metrekare alternatifi bulunduran projede fiyatlar 187.000 TL’den başlıyor. Fiyat avantajıyla benzer projeler arasından sıyrılan projenin yüzde 5 peşin, yüzde 10 peşin ödemeli, 3 ay sonra ara ödemeli ve yüzde 10’unun da teslimde ödendiği bir kampanyası da bulunuyor.

3/ 50
İşte en son konut kampanyaları

ATAKENT 3
Avrupa Konutları, Atakent 3 projesinde ev sahibi olmak isteyenler için özel bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında, yüzde 10 peşinat ile Atakent 3 Projesi’nden konut sahibi olmak mümkün.

4/ 50