İşte MOSSAD'ın PKK üssü

İşte MOSSAD'ın PKK üssü

İşte MOSSAD'ın PKK üssü

Türkiye, Kandil'de terör örgütü PKK'nın para ve silah depolarını vurdu. Durumdan rahatsız olan Yahudi lobisi kanlı terör örgütüne Stinger füzesi almak için harekete geçti. TAKVİM, MOSSAD'ın oyununu deşifre etti. İsrail ajanlarının karargaha çevirdiği Süleymaniye Kültür Merkezi'ni görüntüledi...

1/ 9
İşte MOSSAD'ın PKK üssü

Yeni Türkiye'nin planları Üst Akıl'ı rahatsız etti. Gezi eylemleriyle beraber başlayan kirli oyunlar, PKK terörünün hortlamasına kadar devam etti. CIA, MI6 ve MOSSAD'ın kurdurduğu DAEŞ, Suruç'ta kanlı bir katliam yaptı. PKK durumdan vazife çıkararak ateşkesi sona erdirdiğini açıkladı. Kalleşçe eylemlerine başlayan PKK sivil, asker, polis ayırt etmeden hain pusulara başlarken Türkiye de Kandil'e bomba yağdırdı.

2/ 9
İşte MOSSAD'ın PKK üssü

Eskiden İsrail'den alındığı için bu ülkenin istihbarat servisi tarafından da kontrol edilebilen insansız hava araçları ve radar sistemini kullanan Türk ordusu, kendi yaptığı cihazları kullanınca dağdaki hainlere haber gidemedi. Türk Silahlı Kuvvetleri bu sayede hem Kandil'i yerle bir etti hem de örgütün daha önce hiç vurulmamış para ve cephane merkezlerini imha etti. Büyük bir zarar gören terör örgütü maddi açından zor duruma düşünce bu durumdan en çok rahatsızlık duyan İsrail istihbarat örgütü MOSSAD oldu.

3/ 9
İşte MOSSAD'ın PKK üssü

İsrail şimdiye kadar hiç yapmadığı bir işe soyunarak PKK'ya stinger füzesi almaya karar verdi. Bu plan gerçekleşirken MOSSAD ajanlarının karargah kurduğu Kuzey Irak'taki Süleymaniye Kültür Merkezi'nde PKK'lı isimlerle görüşme yapıldı. Füzeler gelene kadar zaman kazanmak isteyen PKK'nın elebaşıları Batı ülkelerinden yardım istedi.

4/ 9