Kamyon apartmana girdi, şoför öldü

İzmir'de freni boşalan kamyon bir apartmanın ön cephesine çarptı.

Kamyon apartmana girdi, şoför öldü

İZMİR’in Buca İlçesi’nde 55 yaşındaki Hamdi Ceylan yönetimindeki dolgu malzemesi yüklü kamyonun frenleri, eğimli yolda boşaldı. Kamyon  bir otomobile, ardından bir apartmanın ön cephesine çarptı.

1/ 10
Kamyon apartmana girdi, şoför öldü

Kazada, 2 dairede hasar meydana geldi. Yaklaşık 2 saat sonra gelen vinçle bulunduğu yerden çıkartılan kamyonun şoförü Ceylan’ın öldüğü belirlendi. İki çocuk babası Ceylan’ın, kamyonu durdurmak için bir başka apartmanın istinat duvarına çarptığı ancak başarılı olamadığı ifade edildi.

2/ 10
Kamyon apartmana girdi, şoför öldü

Kaza, Atatürk Mahallesi 204/10 Sokak’taki Huzur Apartmanı önünde bugün saat 10.30 sıralarında meydana geldi. Yeraltına fiberoptik kablo döşeyen bir firma için dolgu malzemesi getiren evli ve 2 çocuk babası Hamdi Ceylan yönetimindeki 35 KA 5435 plakalı kamyon, eğimli olan 204/33 Sokak’ta çalıştığı sırada, iddiaya göre freni boşaldı. Kamyon içinde bulunan Ceylan, aracı yol kenarındaki apartmanın istinat duvarına çarptırıp durdurmak istedi. Ancak, duvara zarar veren tonlarca ağırlığındaki kamyon, hız kazanıp 204/10 Sokak’ta park halinde bulunan 06 U 1632 plakalı otomobile çarptı. Otomobil, Huzur Apartmanı’nın bahçesine düşerken, kamyon da hızla daire 10 ve 6’nın dış duvarına çarptı.

3/ 10
Kamyon apartmana girdi, şoför öldü

Çarpmanın etkisiyle şoför Ceylan kamyonun ön kısmına sıkıştı, evlerden birinin duvarı yıkıldı. Kazayı görenlerin haber vermesi üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İzmirgaz ekipleri binadaki doğalgazı kesti.

4/ 10