Karadeniz'in cennetinde denizin ortasında yaşam savaşı kamerada
Bartın’da balık tutmak için çıktığı kayalıktan denize düşen ve dakikalarca denizin ortasında yaşam mücadelesi veren adamı Sahil Güvenlik ekipleri kurtardı. O anlar çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi.
![Karadeniz'in cennetinde denizin ortasında yaşam savaşı kamerada - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h419q95gc/storage/files/images/2022/06/23/screenshot-1-oOEq.jpg)
Bartın'ın Amasra ilçesine bağlı Gömü köyünde balık tutmak için deniz kıyısındaki kayalıklara çıkan 48 yaşındaki Engin B. üstüne gelen dalgayla dengesini kaybedip denize düştü.
![Karadeniz'in cennetinde denizin ortasında yaşam savaşı kamerada - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h428q95gc/storage/files/images/2022/06/23/screenshot-2-0Hby.jpg)
Kendi çabalarıyla karaya çıkamayan Engin B. bölgedeki diğer balık tutan vatandaşlara seslenerek yardım çağrısında bulundu.
![Karadeniz'in cennetinde denizin ortasında yaşam savaşı kamerada - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h426q95gc/storage/files/images/2022/06/23/screenshot-3-fKQi.jpg)
Çevrede bulunan vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanlığına bağlı botlar yönlendirildi.
![Karadeniz'in cennetinde denizin ortasında yaşam savaşı kamerada - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h425q95gc/storage/files/images/2022/06/23/screenshot-4-orNo.jpg)
Botların bölgeye yaklaşmasıyla beraber vatandaşlar cep telefonlarının ışıklarıyla ekipleri denizin içinde hayatta kalma mücadelesi veren Engin B.'in bulunduğu bölgeye yönlendirdiler.