Kasım ayında deniz keyfi
Muğla'nın Fethiye ilçesinde güzel havayı fırsat bilen yerli ve yabancı turistler, denize girip, güneşlendi. Hava sıcaklığının 24 derece ölçüldüğü ilçede tatilini uzatan yabancı turistler, kasım ayında deniz keyfi yaptı.
![Kasım ayında deniz keyfi - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h400q95gc/files/2017/11/7/4894864/4894864_0.jpg)
Kimileri denize girip, yüzerken, kimileri de güneşlendi. Sahilde yoga yapan ve kitap okuyanlar da oldu.
![Kasım ayında deniz keyfi - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h375q95gc/files/2017/11/7/4894864/4894864_1.jpg)
Rus bir grubun da tercihi, Fethiye'nin Göcek Mahallesi oldu.
![Kasım ayında deniz keyfi - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h400q95gc/files/2017/11/7/4894864/4894864_2.jpg)
Arkadaşlarıyla harika bir tatil geçirdiklerini söyleyen Rus tatilci, "Güneş, hava, deniz, doğa, hepsi ayrı ayrı güzel. Burada yaşayan yerli halk, çok şanslı. Bu sıcak ortamı bırakıp, gitmek istemiyoruz; ama 4 gün sonra tatilimiz bitiyor" dedi.
![Kasım ayında deniz keyfi - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h400q95gc/files/2017/11/7/4894864/4894864_3.jpg)
Hollanda'da yaşayan Perihan Hanım ise "Buraya geldiğimde de her gün denizdeyim ve yüzüyorum. Avrupa'nın birçok yerinde, bu güneşi ve bu havayı bulmak mümkün değil" diye konuştu.