Kazayı ucuz atlattılar

Küçük kızını gezdirmeye çıkan 30 yaşındaki Naciye Özel’e otomobil çarptı.

Kazayı ucuz atlattılar

BURSA’da kadın sürücünün kullandığı otomobil, yeni aldığı bebek arabasıyla 1.5 yaşındaki kızını gezdirmeye çıkan 30 yaşındaki Naciye Özel’e çarptı. Güvenlik kamerası tarafından görüntülenen ve bebeğin yara almadığı kazada, anne ve yanındaki 8 yaşındaki oğlunun kolları ve bacakları kırıldı.

1/ 9
Kazayı ucuz atlattılar

Bursa’nın Merkez Osmangazi İlçesi Molla Fenari Mahallesi’nde oturan Naciye Özel, dün havanın güneşli olmasını fırsat bilip oğlu 8 yaşındaki Emre'yi de yanına alarak kızı Zeynep’i yeni satın aldığı bebek arabasıyla gezdirmek istedi. Beşyol Kavşağı’nda karşıya geçip parka gitmek isteyen Naciye Özel’e, 33 yaşındaki Neslihan Aras’ın kullandığı 16 FG 030 plakalı otomobil çarptı.

2/ 9
Kazayı ucuz atlattılar

Yaya geçidine 125 metre uzaklıkta meydana gelen ve otoparkta bulunan güvenlik kamerasının saniye saniye görüntülediği kazada otomobilin çarptığı anne ve 2 çocuğu yola savruldu. Anne ve cocukları yakında bulunan Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

3/ 9
Kazayı ucuz atlattılar

Arabada olduğu için vücudunda sıyrıklar bulunan küçük Zeynep taburcu edilirken, kolları ve sol bacağı kırılan Naciye Özel ile sol bacağında kırık tespit edilen oğlu Emre tedavi altına alındı. Kaza anını hatırlamadığını söyleyen Naciye Özel, “Yoldan karşıya geçiyorduk. Bu kadarını biliyorum. Sonra gözlerimi hastanede açtım” dedi.

4/ 9