Kedi kesen kadın ilçe dışına çıkarıldı

Bodrum'da üç kediyi öldürüp kanını içen kadın “Birkaç kedi doğradıysam ne olmuş ?" dedi.

Kedi kesen kadın ilçe dışına çıkarıldı

Muğla’nın Bodrum İlçesi'nde kaldığı otel ve pansiyonda üç kediyi boğarak öldürüp kanını içtiği iddia edilen 35 yaşındaki S.S., “Birkaç kedi doğradıysam ne olmuş? Bunun ne suçu var ki? Olayı büyütmeyin. Kedileri doğradım diye beni televizyona çıkartmayın. Ayrıca bu işi sadece ben mi yapıyorum? Herkes bu işi yapıyor. Moda oldu oğlum bu moda” dedi.

1/ 7
Kedi kesen kadın ilçe dışına çıkarıldı

İlçe dışına çıkarılan S.S., DHA muhabirinin “Kedileri öldürdükten sonra kanını içiyormuşsunuz doğru mu?” sorusuna uzun süre gülerek, “Sakıncası mı var” diye yanıt verdi.

2/ 7
Kedi kesen kadın ilçe dışına çıkarıldı

Tatil için geldiği Bodrum'da kaldığı otel ve pansiyonda üç kediyi boğarak öldürdükten sonra kanını içtiği iddiasıyla götürüldüğü Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesi alındıktan sonra savcının talimatı ile serbest bırakıldı. Hakkında mala zarar verme suçundan adli işlem yapıldıktan sonra, Bodrum dışına çıkarılmak üzere polisler tarafından bir otobüse bindirilen S.S.'yı DHA muhabirleri, Bodrum- Milas Karayolu'nun 30'uncu kilometresindeki Koru Köyü yakınlarında otostop yaparken bulundu.

3/ 7
Kedi kesen kadın ilçe dışına çıkarıldı

Siyah etek, siyah mont, siyah çizme, siyah çorap, beyaz kazak giyen S.S. rahat hareketleriyle dikkat çekti. Fotoğraf ve görüntüsünün çekilmesine önce tepki gösterip kaçmak isteyen, daha sonra da durup soruları yanıtlayan S.S.'nin beyaz kazağının göğüs bölümünde kırmızı lekeler bulunduğu görüldü. Boynunda haç kolye asılı olan ve kendini ‘Natali’ olarak tanıttığını belirten S.S. beş yıldızlı otellerin animasyon ve restoran bölümlerinde çalıştığını, kış aylarında şehir şehir dolaştığını, rahat bir şekilde de aklına estiğinde kedi kestiğini söyledi.

4/ 7