Kız arkadaşını döverek öldürmüştü...

Kız arkadaşını döverek öldürmüştü...

Adana'da karşılıksız aşk beslediği 28 yaşındaki Türkan Sarıkaya'yı döverek ölümüne neden olan 29 yaşındaki Bünyamin Fikirdeşici hakkında 'kasten öldürme' suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı. Cumhuriyet Savcısı iddianamesinde. Fikirdeşici'nin boşandığı 2 eşine de şiddet uyguladığını vurguladı.

1/ 8
Kız arkadaşını döverek öldürmüştü...

Bir mobilya şirketinde yönetici asistanı olarak çalışan Türkan Sarıkaya, yaklaşık 3 yıl önce bir arkadaş ortamında tanıştığı sondaj şirketi bulunan Bünyamin Fikirdeşici ile kısa bir arkadaşlık dönemi geçirdikten sonra ayrıldı. Geçen aralık ayında Türkan Sarıkaya ile sosyal medya üzerinden tekrar irtibat kuran Bünyamin Fikirdeşici genç kızile görüşmeye başladı.

2/ 8
Kız arkadaşını döverek öldürmüştü...

İddiaya göre bu görüşmelerden rahatsız olan genç kız, irtibatı koparmak istedi ancak korktuğu için bunu yapamadı. Bu durumundan arkadaşlarına da söz eden genç kız, Bünyamin Fikirdeşici'yi arayarak görüşmek istemediğini söyleyeceğini anlattı.

3/ 8
Kız arkadaşını döverek öldürmüştü...

8 Şubat'ta Bünyamin Fikirdeşici, otomobili ile Türkan Sarıkaya'yı iş yerinden alarak kendine ait iş yerine götürdü. Güvenlik kameralarına, genç kızın Bünyamin Fikirdeşici ile araç içerisinde birbirlerini iteklediği ve Fikirdeşici'nin genç kızı kolundan tutarak araçtan indirdiği yansıdı. Türkan Sarıkaya'nın akrabası Seren Gün, akşam saatlerinde genç kızı arayarak görüşmek istediğini söyledi. Türkan Sarıkaya'nın sesinin tedirgin gelmesi ve Bünyamin Fikirdeşici'nin yanında olduğunu söylemesi üzerine Seren Gün, ilerleyen saatlerde genç kızı tekrar aradı ancak ulaşamadı.

4/ 8