Kızlarının ihbar ettiği kadının evinden çıkanlar şoke etti
Karabük'te kızlarının annelerinin evin üst katını çöplerle doldurduğu ihbarı üzerine adrese giden belediye ekipleri, iki kamyon çöp çıkan evde temizlik çalışması yaptı.
![Kızlarının ihbar ettiği kadının evinden çıkanlar şoke etti - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h479q95gc/storage/files/images/2023/10/05/aw046057-01-SvPO.jpg)
Karabük'ün Merkeze bağlı Kartaltepe Mahallesi'nde iki katlı bir apartmanın giriş katı ve son katını etraftan topladığı malzemelerle dolduran kadının kızlarının ihbarı üzerine adrese polis ve belediye ekipleri sevk edildi.
![Kızlarının ihbar ettiği kadının evinden çıkanlar şoke etti - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h479q95gc/storage/files/images/2023/10/05/aw046057-03-Nl4V.jpg)
İHA'nın haberine göre ihbar üzerine ev sahibi S.Ç.'in ikametine giden ekipler, giriş katı ve son kattaki çöpleri boşalttı.
![Kızlarının ihbar ettiği kadının evinden çıkanlar şoke etti - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h479q95gc/storage/files/images/2023/10/05/aw046057-04-A3cJ.jpg)
Belediye temizlik ekipleri tarafından yapılan çalışma ile yaşlı kadının evinden iki kamyon çöp çıkartılarak, evde ve bahçede temizlik çalışması yapıldı.
![Kızlarının ihbar ettiği kadının evinden çıkanlar şoke etti - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/storage/files/images/2023/10/05/aw046057-05-Rdvh.jpg)
Temizlik sırasında çöplerin arasından çıkan Türk bayrağını ise karakol amiri alıp öptükten sonra muhafaza altına aldı. Anne S.Ç., kendisini ihbar eden kızlarına tepki gösterdi.