Konutta kampanya rüzgarı

Konutta kampanya rüzgarı

Konutta kampanya rüzgarı

Konut üreticileri satışlarına canlılık sağlamak amacıyla 14 Şubat Sevgililer Günü vesilesiyle hafta sonuna kadar farklı kampanya seçenekleri hazırladı. İşte 10 projede kampanyaların detayları:

1/ 12
Konutta kampanya rüzgarı

Venedik Sarayları projesinden konut alanlara Sevgililer Günü’nde Crown Plaza İstanbul Asia’da çift kişilik konaklama, akşam yemeği, sabah kahvaltısı ve SPA hediye ediliyor. Kampanya 16 Şubat’ta sona erecek. 67 metrekareden başlayan dairelerin büyüklüğü 383 metrekareye kadar yükseliyor. Venedik Sarayları kapsamında teslimler Mayıs 2015′te yapılacak.

2/ 12
Konutta kampanya rüzgarı

Varyap Meridian Ataşehir Varyap’ın prestij projesi olan 1.500 konutluk Varyap Meridian’da 14 Şubat’a özel düşük faizli satış günleri başlatıldı. Projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi daire seçenekleri yer alıyor. Sosyal donatıları oldukça zengin olan projenin prim oranı da memnun edici seviyedeydi.

3/ 12
Konutta kampanya rüzgarı

Prestij Home Residence Hakan İnşaat ve İshakoğlu Grup imzasıyla Trabzon – Söğütlü’de inşa edilen Prestij Home Residence’tan 14 Mart’a kadar daire satın alan çiftlere tatil hediye edilecek. ( Jolly Tour’dan 3 bin liralık hediye çeki ) *20′şer katlı iki blok halinde yükselen yeşili zengin Prestij Home Residence’ta 202 konut yer alıyor.

4/ 12