Lüks yaşam için fuhuş yapmış

Lüks yaşam tutkusunun peşinde biten hayat

Lüks yaşam için fuhuş yapmış

ZMİR'de, 3 yıl önce üçüncü kattan kendini boşluğa bırakarak sakat kalan, son olarak oda kiralayıp bir saat kaldığı 5 yıldızlı otelde, Facebook sayfasına 'Bazen üçüncü kat yetmez en güzeli altıncı kat' yazdıkten sonra 5'inci kattan atlayarak canına kıyan 24 yaşındaki Ayşegül Aşkın'ı, ölüme götüren ayrıntılar ortaya çıktı.

1/ 11
Lüks yaşam için fuhuş yapmış

Polisin bilgisine başvurduğu ailenin, kızlarının 16 yaşından itibaren lüks yaşam tutkusuyla evi terk ettikten sonra, bu uğurda fuhuş yapmaya başladığını söylediği öne sürüldü. Aşkın'ın tek başına geldiği otelde, kendisine odasına kadar eşlik eden görevliye 90 TL bahşiş verdiği de ortaya çıktı.

2/ 11
Lüks yaşam için fuhuş yapmış

İzmir'de yaşayan 24 yaşındaki Ayşegül Aşkın, 27 Ocak 2010 günü Karataş Semti'ndeki bir apartmanda, erkek arkadaşı ile yaşadığı tartışmanın ardından kendini 3'üncü kattan boşluğa bıraktı. Yaralı kurtulup sağ bacağı sakat kalan Aşkın, olay anında hava yastığını açmakta geç kaldıklarını öne sürdüğü itfaiye görevlileri hakkında suç duyurusunda bulundu. Ancak, görevliler hakkında dava açılmasına yer olmadığına karar verildi.

3/ 11
Lüks yaşam için fuhuş yapmış

Ayşegül Aşkın, son olarak dün taksiyle Gaziosmanpaşa Bulvarı'ndaki 5 yıldızlı bir otele geldi. Buradayken, sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki profiline 'Bazen üçüncü kat yetmez en güzeli altıncı kat' yazdıktan sonra 5'inci kattaki odasının balkonun atladı. Otelin girişindeki cam bölmenin üzerine düşerek yaşamını yitirdi. Erkek arkadaşından ayrıldığı için bunalımda olduğu bildirilen Ayşegül Aşkın'ın cenazesi, İzmir Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsinin ardından, toprağa verilmek üzere yakınlarına teslim edildi.

4/ 11