Meclis'te hediyelik eşya mağazası: İşte en çok satılan ürünler...
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin hediyelik eşya mağazasında bir yılda 40 bin kutu çikolata satıldı.
![Meclis'te hediyelik eşya mağazası: İşte en çok satılan ürünler... - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h531q95gc/storage/files/images/2024/02/12/indir-4-axfh.jpg)
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin hediyelik eşya mağazasında geçen yıl en çok ilgi gören ürün çikolata oldu. Mağazada bir yılda 40 bin kutu çikolata satıldı.
![Meclis'te hediyelik eşya mağazası: İşte en çok satılan ürünler... - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/storage/files/images/2024/02/12/indir-i59y.jpg)
Meclis'teki Halkla İlişkiler Binasının zemin katında 2020'de hizmete açılan hediyelik eşya mağazası, TBMM'nin en sık ziyaret edilen bölümleri arasında yer alıyor.
![Meclis'te hediyelik eşya mağazası: İşte en çok satılan ürünler... - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h516q95gc/storage/files/images/2024/02/12/indir-1-a2at.jpg)
TBMM Destek Hizmetleri Başkanlığı bünyesinde hizmet veren mağazada, cüzdan, çanta, çikolata, fincan, bardak, kalem, kravat, kemer, rozet ve kitap başta olmak üzere 15 farklı ürün grubunda 300'e yakın çeşit bulunuyor.
![Meclis'te hediyelik eşya mağazası: İşte en çok satılan ürünler... - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/storage/files/images/2024/02/12/indir-2-t5yt.jpg)
Milletvekilleri, Meclis personeli ve ziyaretçilere hizmet veren mağazadaki TBMM logolu ürünler, kar marjı düşük tutulduğu için uygun fiyatla satışa sunuluyor.