Metallica İstanbul'u salladı

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Stadyumu Metallica konserine ev sahipliği yaptı

Metallica İstanbul'u salladı

İTÜ Stadyumu unutulmaz bir konsere daha ev sahipliği yaptı. Metallica'nın unutulmaz performansına tanıklık eden 35 bin kişi, internet üzerinden yapılan oylama ile kendi belirledikleri şarkıları hep bir ağızdan söyledi.

1/ 22
Metallica İstanbul'u salladı

Unutulmaz anlara sahne olan konser Pentagram'ın sahne almasıyla başladı. Metallica sahneye çıktığında stadyumu erken saatlerde doldurmaya başlayan onbinler Master of Puppets ve One gibi Metallica klasiklerine eşlik ettiler.

2/ 22
Metallica İstanbul'u salladı

Metallica, Fade to Black, Enter Sandman, Sad But True, Seek and Destroy, Wherever I May Roam, The Unforgiven, For Whom the Bell Tolls, Nothing Else Matters, Welcome Home (Sanitarium), Turn the Page, Creeping Death, ...And Justice for All, Orion, The Memory Remains isimli şarkılarını 35 bin hayranıyla birlikte söyledi.

3/ 22
Metallica İstanbul'u salladı

SOMA UNUTULMADI

Konserde sahne üzerine çıkma fırsatını elde eden birkaç şanslı Metallica hayranı da heavy metal efsanesinin bazı şarkılarını anons ederek unutamayacakları bir gece yaşadı. James Hetfield, "Sad But True" isimli şarkısının anonsunu Somalı fanı Nilüfer'e yaptırarak 2 ay önce 301 madencimizi kaybettiğimiz kazayı da unutmamış oldu.

4/ 22