Mide bulandıran zevk !

Vahşi hayvanların bulunduğu parkta turistlerin mide bulandıran zevk anları...

Mide bulandıran zevk !

Turist taşıyan otobüsler Harbin'deki sibirya Kaplanı Parkı'ndan geçtiği sırada otobüslerden birinde bulunan amatör fotoğrafçı Chris Geddes mide bulandıran sahneleri görüntüledi Geddes olayı şöyle anlattı:
"Bu parkın şöhretini daha önce duymuştum ve bu yüzden hemen otobüse atlamaya karar verdim.

1/ 7
Mide bulandıran zevk !

Kafesli bölümlerde kısa bir yürüyüşün ardından altı otobüse doluştuk ve parkın vahşi ve kafessiz bölümünde rehberli geziye başladık. Yol boyunca aslanlar ve kaplanlar ağaçların gölgesi altında uyukluyordu. 20 dakika sonra otobüsler açık bir alan etrafında daire oluşturacak şekilde durdu. Daha sonra görevliler kaplanlara et atmaya başladı."

2/ 7
Mide bulandıran zevk !

"Sonra üç canlı tavuk ve bir sülün bıraktılar. Otobüstekiler eğleniyor ve fotoğraf çekiyordu. Daha sonra olan ise korkunçtu. Büyük bir damperli kamyon alana geldi. Kamyonun arka tarafı kalktı ve canlı bir inek yere atıldı.

3/ 7
Mide bulandıran zevk !

Bitkin görünüyordu. Kaplanlar yaklaşırken ayağa kalktı ama birkaç saniyede tekrar yerdeydi. Gözlerime inanamadım." Ortopedi cerrahı olan Chris, arkadaşıyla parktan ayrılırken, kaplanlara canlı olarak atılacak hayvanlar için bir 'menü' olduğunu öğrenmiş. Tavuklar 6 dolara, canlı inek ise 200 dolara canlı olarak kaplanların ve aslanların önüne atılıyor!

4/ 7