Mışıl mışıl uyudular

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'ndeki konferansta,vali ve öğrenciler mışıl mışıl uyudu.

Mışıl mışıl uyudular

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'nde (ZKÜ), emekli Tümgeneral Cevat Ülkekul'un konuşmacı olarak katıldığı konferansta Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir ile bazı öğretim üyeleri ve öğrenciler uyudu. Koltuklarına yaslanarak ve başlarını birbirlerinin omuzlarına koyarak uyuyan bazı öğrencilerin, fotoğraflarının çekilmesine rağmen uyanmaması dikkat çekti.

1/ 10
Mışıl mışıl uyudular

Merkez Kampusu'ndaki konser salonunda düzenlenen, "Taşkömürü Havzasında Dilaver Paşa Nizamnamesi ve Öncesinde Yapılan Çalışmalar' konulu konferansa, Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir'in yanında Belediye Başkan Vekili Kemal Cangöz, Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Doğan Bozkurt, ZKÜ Rektörü Prof.Dr. Bektaş Açıkgöz, öğretim üyeleri ve üniversite öğrencileri katıldı.

2/ 10
Mışıl mışıl uyudular

Emekli Harita Genel Komutanı ve Deniz Müzesi Danışmanı Tümgeneral Cevat Ülkekul, konferansta Zonguldak ve Ereğli Havzası'nda geçmişte yapılan çalışmaları anlattı. Konferans sırasında başta Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir olmak üzere bazı öğretim üyeleriyle üniversite öğrencileri uykuya yenik düştü. Rektör Prof.Dr. Bektaş Açıkgöz, konferans boyunca yanında uyuyan Vali Yardımcısı Özdemir'i uyandırmak için büyük çaba harcadı. Prof.Dr. Açıkgöz, koltuğunda sık sık hareket ederek Özdemir'in dikkatini çekmeye çalıştı.

3/ 10
Mışıl mışıl uyudular

Özdemir ile birlikte üniversite öğrencilerinden bazıları da uyudu. Bazı öğrenciler koltuklarına yaslanarak, bazıları da başlarını birbirlerinin omuzlarına koyarak uyudu. Öğrencilerin, fotoğraflarının çekilmesine rağmen uyanmaması dikkat çekti. Yaklaşık 1 saat süren konferansın sonunda emekli Tümgeneral Cevat Ülkekul, Rektör Prof.Dr. Açıkgöz ve Tuğamiral Doğan Bozkurt'a bölgedeki kömür havzasına ilişkin birer eski harita hediye etti.

4/ 10