Olcay Baykal sükunetini koruyor

Olcay Baykal, yaşanan kaset olaylarından sonra sükunetini koruyarak eşine destek veriyor.

Olcay Baykal sükunetini koruyor

Deniz Baykal'ın CHP Genel Başkanlığı'ndan ayrılmasına neden olan görüntülerin internete düşmesinden sonra dikkatlerin odaklandığı eşi Olcay Baykal, dün evinin yakınlarındaki bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülendi. Yaşanan gelişmelerin ardından sükunetini ve zarafetini koruyarak eşine destek veren Olcay Hanım, aile dostları Atanur Göncü ile birlikte alışveriş yaptıktan sonra evine dönerken fotoğrafını çeken gazetecileri de sükunetle karşıladı.

1/ 10
Olcay Baykal sükunetini koruyor

Olcay Baykal, eşi Deniz Baykal'ın CHP Genel Başkanlığı'ndan ayrılmasına neden olan görüntülerin internete düşmesinden sonra ilk kez dün görüntülendi.

Deniz Baykal, önceki gün parti merkezinde düzenlediği basın toplantısıyla istifa ettiğini duyurmasının ardından Angora Evleri'ndeki konutuna çekilmişti.

2/ 10
Olcay Baykal sükunetini koruyor

Yaşanan gelişmeler nedeniyle dikkatlerin odaklandığı Olcay Baykal, dün evinin yakınlarındaki bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülendi. Olcay Baykal, alışveriş merkezine aile dostları Atanur Göncü ile birlikte gitti. Alışveriş yaptıktan sonra evine dönmek için dışarı çıkan Olcay Baykal, gazetecileri görünce apar topar araca yöneldi

3/ 10
Olcay Baykal sükunetini koruyor

Çamaşırlarını astı

Yaptığı alışverişin ardından Deniz Baykal ile birlikte günü evinde geçiren Olcay Baykal, evinin bahçesinde bulunan çamaşırlığına, çamaşırlarını asarken ve toplarken görüntülendi. Sitenin önünde toplanan CHP Ankara Gençlik Kolları üyesi bir grup da, "Başbakan Baykal", "Gün gelecek devran dönecek, komplocular halka hesap verecek", "İnadına sol, inadına Baykal" sloganları attı. "Gençler Seni Bekliyor, Genel Başkan'ım geri gelin, iktidara yürüyelim" pankartları asan grup, Baykal'ın TBMM'deki 23 Nisan özel oturumunda yaptığı konuşmayı da sinevizyon eşliğinde partililere izletti. Sitenin giriş kapısına İl Gençlik Kolları üyeleri tarafından meşaleler yerleştirildi. CHP'nin ilk kadın kolları başkanı Nezihe Altıok da eylem çadırına gelerek partililere destek verdi. Bugün de Türkiye'nin dört bir yanından gelen partililerin eyleme katılacağı öğrenildi. Açlık grevi yapan Maltepe ilçe örgütü üyeleri ve Başkan Zengin, geceyi site önünde geçirdi.

Milliyet

4/ 10