Osmaniye'de korkunç ölüm

Osmaniye'de korkunç ölüm

Osmaniye'de korkunç ölüm

Sabah saat 07.45 sıralarında Raufbey Mahallesi'ndeki bir apartmanın 4’üncü katındaki Aytar ailesinin evinde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

1/ 7
Osmaniye'de korkunç ölüm

İhbar üzerine olay yerine gelen Osmaniye Belediyesi itfaiye ekipleri, yangına müdahale etti. Bu sırada alevlerden kaçarak balkona çıkmayı başaran 53 yaşındaki Seyfettin Aytar uzatılan merdivenle kurtarılırken, eşi Şükran Aytar yanarak hayatını kaybetti. Yangına müdahale ederken dumandan etkilenen itfaiye eri 52 yaşındaki Ahmet Avşar ile Seyfettin Aytar Osmaniye Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı.

2/ 7
Osmaniye'de korkunç ölüm


HEMŞİRE KIZI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ 
 
Sabah kahvaltı yaptıktan sonra evden ayrılan Aytar çiftinin 22 yaşındaki hemşire kızı Dilan Aytar da olayı duyar duymaz eve geldi. Özel bir hastanede çalışan genç kız, annesinin öldüğünü duyunca sinir krizi geçirdi. Genç kızı olay yerindeki ambulansta bulunan sağlık görevlileri güçlükle sakinleştirdi.
 

3/ 7
Osmaniye'de korkunç ölüm


Yangının söndürülmesinin ardından Şükran Aytar’ın cesedi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Yangının neden çıktığı belirlenemezken, soruşturma başlatıldı.
 

4/ 7