Osmaniyede katliam gibi kaza !

Osmaniye'de meydana gelen kazada 9 kişi öldü, 44 kişi de yaralandı.

Osmaniyede katliam gibi kaza !

Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'nde, kamyon kendisini sollamak isteyen yolcu otobüsüne yandan çarptı. Ortalığın kan gölüne döndüğü kazada, 9 kişi öldü, 3'ü ağır, 44 kişi de yaralandı.

1/ 12
Osmaniyede katliam gibi kaza !

Kaza, bugün saat 02.30 sıralarında Düziçi İlçesi TEM Otoyolu’nda meydana geldi. Diyarbakır'dan Ankara'ya giden ve henüz sürücüsü belirlenemeyen 21 GB 389 plakalı yolcu otobüsüne, sağ şeritte ilerleyen 02 KK 597 plakalı kum yüklü kamyon yandan çarptı. Çarpmanın etkisiyle kamyon devrilirken, yolcu otobüsünün sağ tarafında da büyük hasar meydana geldi. Kazada, 9 kişi yaşamını yitirdi, 3'ü ağır, 44 kişi de yaralandı.

2/ 12
Osmaniyede katliam gibi kaza !

Kazanın ardından olay yerine, Osmaniye Sivil Savunma ve Arama Kurtarma ekipleri ile çok sayıda ambulans sevk edildi. Otobüste sıkışan yaralılar, ekiplerin yoğun çabası sonucu çıkarıldı. Hazır bekleyen ambulanslarla yaralılar, Osmaniye ve Düziçi Devlet hastanelerine kaldırılarak tedaviye alındı.

3/ 12
Osmaniyede katliam gibi kaza !

Kazanın ardından Düziçi Kaymakamı Halit Develi, Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren ve Jandarma Alay Komutanı Albay Osman Erkol, olay yerine gelerek bilgi aldı. Kaza nedeniyle kapanan karayolu da araçların çekici yardımıyla kaldırılmasının ardından yeniden ulaşıma açıldı.

4/ 12