Otobüs durağında pompalı dehşet

BAĞCILAR’da otobüs durağında bekleyen bir kişi, çantasında pompalı tüfekle durağa gelen başka bir kişi tarafından 5 kurşunla vuruldu.

Otobüs durağında pompalı dehşet

BAĞCILAR Yüzyıl Mahallesi’nde otobüs durağında bekleyen bir kişi, henüz kimliği belirlenemeyen saldırgan tarafından onlarca kişinin gözü önünde pompalı tüfekle vuruldu. Saldırgan kaçarken, yaralı hastaneye kaldırıldı.
 

(DHA)

1/ 8
Otobüs durağında pompalı dehşet

Olay, saat 09.00 sıralarında Matbaacılar Caddesi Basın Tesisleri Otobüs durağında meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, siyah giysili saldırgan çantasında çıkardığı pompalı tüfekle, otobüs durağında bekleyen 20-25 yaşlarındaki bir erkeğe 5 el ateş etti. Saldırı sonucu otobüs durağında bulunanlar sağa sola kaçışırken, saldırıya uğrayan kişi, kanlar içinde yere yığıldı. Bu sırada sakin davrandığı öğrenilen saldırgan, tüfeği tekrar çantasına koyarak Matbaacılar Sitesi yönüne kaçtı.
 

2/ 8
Otobüs durağında pompalı dehşet

KALP MASAJI YAPTIM ANCAK NABZI YOKTU


Olay anında yoldan geçen bir kişi, yaralıya yaklaşık 5 dakika kalp masajı ve suni teneffüs yaptı. İlk yardım sertifikası olduğunu söyleyen adını vermek istemeyen kişi, yaralının nabzının atmadığını söyledi. Çevredekilerin ihbarı ile yaklaşık 15 dakika sonra olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan yaralının sağlık durumunun ağır olduğu belirtildi. 

3/ 8
Otobüs durağında pompalı dehşet

Polis, olay yerindeki incelemelerinin ardından kaçan saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

 

4/ 8