Porscheunu bırakıp kaçtı

600 bin liralık otomobiliyle kaza yaptı, arkasına bakmadan kaçtı.

Porscheunu bırakıp kaçtı

Mecidiyeköy’de yeni piyasaya çıkan son model Porsche otomobiliyle aşırı hız yaparak, başka bir otomobile arkadan çarpan ve 5 kişinin yaralanmasına neden olan sürücü, yaklaşık 600 bin liralık otomobilini olay yerinde bırakarak kayıplara karıştı.

1/ 13
Porscheunu bırakıp kaçtı

İddiaya göre, 4 kapılı ve üzerindeki plakası bulunmayan Porsche Panamera otomobille, saat 01.30 sıralarında, O-1 Karayolu Mecidiyeköy mevkiinde aşırı hız yapan sürücü, sağ şeritte seyir halindeki Ahmet Çetin’in yönetimdeki otomobile çarptı. Savrulan otomobil takla atarak durdu. Bu sırada arkadan gelen 3 otomobil daha kazaya karıştı. Takla atan otomobilde sıkışan sürücü Ahmet Çetin ile yanında bulunan Mehmet Bağcı, Ali Tekin, Uğur Şimşek ve Müslüm İrfan’ı çevredekiler yaralı olarak otomobilden çıkarttı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi. Ali Tekin, Uğur Şimşek ve Müslüm İrfan Okmeydanı, Ahmet Çetin ve Mehmet Bağcı Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı belirtildi.

2/ 13
Porscheunu bırakıp kaçtı

Porsche’de arama yapan polis, ruhsat ve plaka bulamazken, kaçan sürücüyü yakalamak için çalışmalara başladı.

3/ 13
Porscheunu bırakıp kaçtı

KAÇAN SÜRÜCÜYÜ YAKALAYIN

Kazayı duyunca olay yerine gelen sürücü Ahmet Çetin’in babası İrfan Çetin, oğlu ve arkadaşlarının sağlık durumlarını polislere sordu. Porsche sürücüsünün kaçtığını öğrenen İrfan Çetin, polislere "Çocuklarımızın yaralanmasına neden olan sürücüyü yakalasın" diye bağırdı.

4/ 13