Rıdvan Dilmen: Boğaz Köprüsü'nin ismi Şehitler Köprüsü olsun

Rıdvan Dilmen: Boğaz Köprüsü'nin ismi Şehitler Köprüsü olsun

Kısıklı’daki nöbete spor ve sanat camiasından da büyük destek geldi. Televizyoncu Acun Ilıcalı, Milli futbolcu Arda Turan, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, popçular Hadise ile Fettahcan, oyuncular Murat Yıldırım ile Hakan Ural ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ da Kısıklı’da halka seslendi.

1/ 6
Rıdvan Dilmen: Boğaz Köprüsü'nin ismi Şehitler Köprüsü olsun

“ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ”

Acun Ilıcalı, “Bugün burada bulunmaktan çok gururluyum. hayatımızı boyunca kahramanlık öyküleri dinledik, okuduk. Ama bunları bu kadar net yaşayacağımız aklıma gelmezdi. Bu kahraman mücadelede şehit olan tüm şehitlere Allahtan rahmet diliyorum. Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Dik duruşuyla hepimize örnek olan ve liderliğini gösteren Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bugün bunu hepimiz çok iyi anladık ve iliklerimize kadar hissettik. Şehitler ölmez vatan bölünmez” diye konuştu.

2/ 6
Rıdvan Dilmen: Boğaz Köprüsü'nin ismi Şehitler Köprüsü olsun

“CUMHURBAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BİZLERİ KORUDUĞU VE SEVDİĞİ İÇİN”

Pop yıldızı Hadise’de konuşmasında “Burada aranızda olmaktan çok gurur duyuyorum. Kendisini vatanımız için feda eden bütün şehitlerimize Allahtan rahmet ve yakınlarına hepimize sabır diliyorum. Çok zor bir dönem geçiriyoruz ama biz çok güçlü bir toplumun evlatlarıyız. Bunu da atlatacağız eminim. Hepinizi çok seviyorum ve Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum bizleri koruduğu ve sevdiği için” ifadelerini kullandı.

“BU AMELİYATIN SONUCUNDA TÜRKİYE’NİN DAMAR YOLLARI AÇILDI”

Oyuncu Murat Yıldırım, “Öncelikle Cumhurbaşkanımıza ve bütün milletimize geçmiş olsun diliyorum. Bizim inancımızda her şerden bir hayır çıkar. Türkiye’nin kalbine giden damarlar tıkanmıştı bu vatan hainleri teröristler tarafından. Bu ameliyatın sonucunda Türkiye’nin damar yolları açıldı. Hiç kimse boynunu eğmesin. Şehitlere de burada Allahtan rahmet diliyorum. Cuma gecesi Türkiye bu ameliyattan kurtuldu. Bir daha da böyle bir şeyi Allah kimseye yaşatmasın” dedi.

3/ 6
Rıdvan Dilmen: Boğaz Köprüsü'nin ismi Şehitler Köprüsü olsun

“MİLLETİMLE HALKIMLA CUMHURBAŞKANIMLA GURUR DUYUYORUM”

 

Popçu Fettahcan ise, “Çok şey söylenebilir aslında ama söylenecek pek bir şey bırakmadınız. Halkımız kimseye söylenecek bir şey bırakmadı. O yüzden hepinize çok teşekkür diyorum. Allah razı olsun. Toprağınıza bayrağınıza memleketinize sahip çıktığınız için. Allah tekrarını yaşatmasın. Çok güzel günler görelim. Şehitlerimize rahmet diliyorum. Onlar bu bayrak için hayatlarını feda etti. Yaralı olanlara şifa diliyorum” diye konuştu. Oyuncu Hakan Ural, “Böyle bir milletin bireyi olmaktan onur duyuyorum. Milletimle halkımla Cumhurbaşkanımla gurur duyuyorum” dedi.

4/ 6