Satmaya kıyamadığı aracını bakın ne yaptı
Amasya’nın Suluova ilçesinde yol kenarındaki tek katlı binanın çatısında bulunan minibüs görenleri şaşırtıyor. Bazı vatandaşlar minibüsün kaza sonucu çatıya uçtuğunu düşünüyor.
![Satmaya kıyamadığı aracını bakın ne yaptı - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h401q95gc/files/2018/12/19/4976509/4976509_0.jpg)
Amasya’nın Suluova ilçesinde yol kenarındaki tek katlı binanın çatısında bulunan minibüs görenleri şaşırtıyor.
![Satmaya kıyamadığı aracını bakın ne yaptı - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h401q95gc/files/2018/12/19/4976509/4976509_1.jpg)
Bazı vatandaşlar minibüsün kaza sonucu çatıya uçtuğunu düşünüyor.
![Satmaya kıyamadığı aracını bakın ne yaptı - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h401q95gc/files/2018/12/19/4976509/4976509_2.jpg)
Amasya'da oto kurtarıcı işi yapan Ümüt Kaya, uzun süredir kullandığı 1994 model minibüsünü eskimesine rağmen satmayıp bir yıl önce vinç yardımıyla tek katlı betonarme ofisinin üzerine konuşlandırdı.
![Satmaya kıyamadığı aracını bakın ne yaptı - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h401q95gc/files/2018/12/19/4976509/4976509_3.jpg)
Evli ve 4 çocuk babası Kaya, "Hurdaya vermeye kıyamadım. Sağa, sola koyduk. En son karar alıp çatıya koyduk. ‘Minibüs kondu’ oldu” dedi.