Seçimlerin güzel ve ünlü adayları

İşte yerel seçimlere renk katancak ünlüler..

Seçimlerin güzel ve ünlü adayları

DP; manken Şebnem Schaefer'i Şişli'den Belediye Meclisi Üyesi adayı yaptı... Siyasette daha aktif rol almak istediğini belirten Schaefer, "İki yıl önce Demokrat olduğum için Demokrat Parti'ye üye oldum. Bugüne kadar partimin bana verdiği bütün görevleri yerine getirmeye çalıştım" dedi. . Genel başkanları Sayın Süleyman Soylu'ya duyduğu güven ve inanç ile belediye meclis üyeliği adaylığını kabul ettiğini söyleyen güzel manken, "Daha iyi ve güzel bir Türkiye için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğine inanıyorum. İstanbul'un en güzel ilçesi Şişli'yi daha modern bir kent yapma hedefiyle yola çıkan Belediye Başkan Adayımız Salih Kuyan ile birlikte taşın altına elimizi koyuyoruz" dedi.

1/ 5
Seçimlerin güzel ve ünlü adayları

Sosyetik güzel Biricik Suden'i Beyoğlu Meclis Üyesi adayı olarak ilan etti... Biricik Suden'in eşi de çok ünlü bir isim... Bildiğiniz gibi Mazhar Alanson ile evli...

Biricik Suden, Seçimi kazanırsa, belediyenin tasarım danışmanı olacak.

AK Parti'nin belediyeciliğini başarılı bulan suden şunları söyledi: "Politik söylemlerim olmayacak. İnandığım insanlarla birlikteyim. Kadir Topbaş ve Ahmet Misbah Demircan çok başarılı. Bu bana yetiyor. Siyaseti bu anlamda yaşıyorum."

Suden, eşi Mazhar Alason'un da kendisine destek olduğunu belirtti: Onun rahatsız olacağı şeyi yaşamıyorum asla da yaşamam.

2/ 5
Seçimlerin güzel ve ünlü adayları

Saadet'in güzeli Esra Acun, Ankara Çankaya belediye başkan adayı oldu... O da bir tiyatrocu...

1973 yılında Ankara’da doğan Acun, Demokrat Parti eski Kayseri Senatörü Dursun Acun’un kızı.

Ankara Konservatuarı’nda iki yıl tiyatro eğitimi alan Acun, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda misafir oyuncu olarak görev yaptı.

Türkiye’nin ilk kadın pondomim sanatçılarından olduğu ifade edilen Acun, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nü bitirdi. Bekar olan Acun’un, SP Kadın kolları toplantılarına katıldığı ifade edildi.

3/ 5
Seçimlerin güzel ve ünlü adayları

DSP Güzel değil komik bir adayda karar kıldı. Levent Kırca'yı Üsküdar Belediye başkanlığına aday gösterdi.

Bu seçimlerin gülen ve güldüren yüzü hiç şüphesiz Levent Kırca oldu. Seçmenler onu ne kadar ciddiye alır bilemeyiz ama katıldığı her televizyon programı çok renkli geçiyor...

En son dün akşam NTV ekranlarındaydı. Elinde de bir dosya vardı. Dediğine göre bu dosyada "kendi kirli çamaşırları" bulunuyordu.

Dosyayı açtığında ekran başındakiler kahkahaya boğuldu. Zira dosyadan Levent Kırca'nın bir zamanlar beyaz olan donu çıktı.

4/ 5