Şehit cenazesinde ağlatan not

Hakkâri'de, 4 gün önce teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Uzman Çavuş Yavuz Mete'nin (26) cenazesi, Bursa İnegöl'de toprağa verildi.

Şehit cenazesinde ağlatan not

Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde 3 Eylül günü PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan ve tedavi gördüğü Ankara GATA'da dün şehit olan 26 yaşındaki Uzman çavuş Yavuz Mete, Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde gözyaşları arasında toprağa verildi. 13 yaşındaki Selin Buyruk'un bayrağa astığı şehitlerle ilgili duygusal notu okuyanlar gözyaşlarını tutamadı.

1/ 9
Şehit cenazesinde ağlatan not

Aslen Samsunlu olan ancak ailesi uzun yıllardır İnegöl'de yaşayan şehit uzman çavuş Yavuz Mete'nin cenazesi dün gece getirildi.

2/ 9
Şehit cenazesinde ağlatan not

Bu gün öğle saatlerinde düzenlenen törende şehit uzman çavuş Yavuz Mete'nin bayrağa sarılı tabutu "helallik" alınmak üzere Mesudiye Mahallesi Bilgehan Sokak'taki evinin önüne getirildi.

3/ 9
Şehit cenazesinde ağlatan not

Şehit oğullarının tabutuna sarılan Durgül ve Dursun Mete çifti gözyaşlarına boğuldu. Şehidin komando elbisesi giyen kız kardeşi Merve Mete de kadın astsubayların desteğiyle ayakta durabildi.

4/ 9