Şehit evinden anlamlı kare

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün İstanbul'da FETÖ darbe girişimi gecesinde şehit düşen Emrah Sağaz, Muhammed Ali Aksu ve Hüseyin Kısa'nın ailelerini ziyaret etti.

Şehit evinden anlamlı kare

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün İstanbul'da FETÖ darbe girişimi gecesinde şehit düşen Emrah Sağaz, Muhammed Ali Aksu ve Hüseyin Kısa'nın ailelerini ziyaret etti. Şehit yakını bir vatandaşın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşıladığı anlarda kaydedilen duygu yüklü bir kare ise dikkatleri çekti.

1/ 6
Şehit evinden anlamlı kare

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ)15 Temmuz darbe girişimi sırasında tankın ezmesi sonucu şehit düşen şehit düşen Emrah Sağaz, Muhammed Ali Aksu ve Hüseyin Kısa'nın Esenler'deki evlerine giderek, yakınları ve aile üyelerine taziyelerini iletti.

2/ 6
Şehit evinden anlamlı kare

Ziyaretler sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, oğlu Bilal Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da eşlik etti. Ziyaretler esnasında, taziyeye geldiğini gören mahalle sakinleri, ellerine aldıkları Türk bayraklarıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sevgi gösterilerinde bulundu.

 

3/ 6
Şehit evinden anlamlı kare

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ailelerine taziye ziyaretinde bulunduğu şehitlerden evli ve bir çocuk babası olan Hüseyin Kısa, Esenler'de bir tankın ezmesi sonucu ağır yaralanmış ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. FETÖ'nün darbe girişimine tepki göstermek için sokağa çıkan 38 yaşındaki Muhammed Ali Aksu, bir tankın altında kalarak şehit düşerken, yine bir tankın altında kalarak şehit düşen 27 yaşındaki Emrah Sağaz'ın ise 1,5 yıllık evli olduğu ve baba olmaya hazırlandığı öğrenildi.

4/ 6