Seyahatin en iyileri

Seyahatin en iyileri

Seyahatin en iyileri

Seyahat sitesi Travel and Leisure, seyahat denince akla gelen farklı alanlarda en iyileri belirlerdi. Dünyanın en çok tercih edilen turizm merkezlerinden, en iyi hava yollarına ve hatta en iyi spa merkezlerine kadar işte o liste... Diğer yandan listede en iyi oteller içinde Türkiye'den de bir otel yer alırken, seyahat için en çok tercih edilen kentler listesin de Türkiye'den bir kent yer alıyor.

1/ 12
Seyahatin en iyileri

Dünyanın en iyi havayolu Kabin konforu, uçak içindeki servisler, müşteri hizmetleri ve şirket değeri açısından, siteye göre ABD'nin en iyi havayolu şirketi Virgin America oldu. Uluslararası havayolu şirketleri arasında ise birincilik 20 yıldır art arda olduğu gibi Singapur Havayolları oldu. Emirates, Katar Havayolları, Cathay Pacific ve Air New Zealand oldu.

2/ 12
Seyahatin en iyileri

En iyi havalimanı Siteye göre, dünyanın en iyi havalimanı, üç yıldır üst üste Singapur Changi Havalimanı oldu. Listeye giren diğer havalimanları ise Hong Kong International, Amsterdam Schiphol, Zürih ve Münih havalimanları.

3/ 12
Seyahatin en iyileri

En iyi araba kiralama şirketi ise sitenin listelerinde son 20 yıldır olduğu gibi bu yıl da National Car Rental oldu. Enterprise, Alamo da listede yer alan diğer şirketler oldu.

4/ 12