Sokak ortasında erkek kavgası!

Bursa'da işadamının eski ve yeni eşi sokakta karşılaşınca ortalık karıştı.

Sokak ortasında erkek kavgası!

Bursa'da işadamının eski ve yeni eşi sokakta karşılaşınca ortalık karıştı. Kafası ve kolundan darp edildiğini ileri süren Doktor İnisa Eker (Akharova) Adliye Sarayı önünde fenalık geçirdi. İnisa Eker, Türk eşinin boşandığı kadın tarafından dövüldüğü iddiasıyla Cumhuriyet Savcılığı'na dilekçe verdi.

1/ 5
Sokak ortasında erkek kavgası!

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Atatürk Caddesi'nde meydana geldi. Emekli olduktan sonra ticaretle uğraşan Yusuf Eker (58), üç yıl önce Fatma Kardaş'dan boşanıp, 7 ay önce de Rus uyruklu İnisa Eker (Akharova) ile evlendi. Yusuf Eker ikinci eşiyle Atatürk Caddesi'nde yürürken ilk eşi Fatma Kardaş'la karşılaşınca olanlar oldu.

2/ 5
Sokak ortasında erkek kavgası!

Eker'in eski ve yeni eşleri arasında çıkan tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Fatma Kardaş'ın üzerine atladığını iddia eden ve başı ile kolundan darbeler alan İnisa Eker (43) ve eşi Yusuf Eker şikayet için Bursa Adliye Sarayı'na geldi. Arabadan indirildikten sonra fenalaşan ve esnaf tarafından verilen sandalyede sinir krizi geçiren İnisa Eker, zor konuştuğu Türkçesiyle başına geleni anlatmaya çabaladı. İnisa Eker, eşinin eski karısının sürekli tehditlerine maruz kaldığını, caddede karşılaştıklarında kendine saldırdığını iddia ederek, savcılığa şikayet dilekçesi verdi.

3/ 5
Sokak ortasında erkek kavgası!

İki çocuk annesi Fatma Kardaş'ın (53) olaydan bir saat sonra adliye gelerek, saldırdığı öne sürülen İnisa Eker ve eski eşinden şikayetçi olduğu, tehdit edildiğini söylediği öğrenildi.

AHT

4/ 5