Sokak ortasında kurşun yağmuru!

İstanbul Kadıköy'de bir kişi sokak ortasında tartıştığı kişi tarafından bacaklarından vuruldu.

Sokak ortasında kurşun yağmuru!

İstanbul Kadıköy'de bir kişi sokak ortasında tartıştığı kişi tarafından bacaklarından vuruldu. Zanlının, kız kardeşinin evden kaçmasına aracı olduğu gerekçesiyle şahsı vurduğu öne sürüldü.

1/ 8
Sokak ortasında kurşun yağmuru!

Fikirtepe Mahallesi Kaya Sokak'ta meydana gelen olayda, konfeksiyon işiyle uğraştığı öğrenilen Mehmet Erdemir(37), sokakta rastladığı Ayetullah A. ile tartışmaya başladı. Bir süre sonra tartışma kavgaya dönüştü. Kavga esnasında Ayetullah A, belindeki silahı çekerek Erdemir'e ateş etmeye başladı.

2/ 8
Sokak ortasında kurşun yağmuru!

Vücudunun çeşitli yerlerine üç kurşun isabet eden Erdemir yere yığılırken, zanlı Kadıköy istikametine doğru kaçarak izini kaybettirdi. Olayı gören vatandaşlar hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, kaçan zanlının yakalanması için çalışma başlattı. Polislerin yaptığı ilkyardımın ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri Erdemir'in açık yaralarına tampon yaptı. Erdemir, ambulansa konularak Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

3/ 8
Sokak ortasında kurşun yağmuru!

Olay yerinde inceleme yapan uzman ekipler, 9 milimetre çapında 3 adet boş kovan buldu. Bir görgü tanığı olayı gerçekleştireni tam olarak görmediğini belirterek, "Yukarıdan gelirken üç el silah sesi duydum. Buraya gelince yaralıyı gördüm. Daha sonra polisler ve ambulans geldi. Yaralıya müdahale ettiler" şeklinde konuştu.

4/ 8