Son yolculuğuna duvağı ile uğurlandı

Son yolculuğuna duvağı ile uğurlandı

Son yolculuğuna duvağı ile uğurlandı

İzmir’de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Ayşe Ersöz’ün cenazesi akşam saatlerinde getirilerek Tarsus Şehir Mezarlığı Morgu’na konuldu. Sabah saatlerinde ailesi ve yakınları tarafından cenaze nakil aracına alınan Ayşe Ersöz’ün tabutunun üzerine, yakınları gelin duvağı koydu. Cenaze törenine katılan Tarsus Belediye Başkanı MHP'li Şevket Can aile bireylerine başsağlığı diledi.

1/ 11
Son yolculuğuna duvağı ile uğurlandı

VAİZ: HERKES AİLEYE DESTEK OLMALI

Tarsus’a yaklaşık 34 kilometre uzaklıktaki Hacıhamzalı Mahallesine cenaze aracı ile götürülen genç kızın cenazesi, akrabaları tarafından gözyaşlarıyla karşılandı. Tarsus Müftülüğü vaizlerinden Ali Kılıç’ın kıldırdığı cenaze namazının ardından toprağa verildi. Vaiz Ali Kılıç cenaze namazında yaptığı konuşmada, “Bu olaya muhatap olan aileye hepimizin destek olması gerekir. Bu aileyi yalnız bırakmayınız, destek olunuz. Bu acıları komşuların ilgisiyle, alakasıyla, desteği ile aşılır” dedi.

2/ 11
Son yolculuğuna duvağı ile uğurlandı

KAÇTIĞI GENÇ DE ORADAYDI

Ablası Elif K. tarafından üzerine benzin dökülerek yakılan ve vücudunun % 78’i yanarak İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Ünitesi'ndeki tedavi sonrası kurtarılamayarak yaşama veda eden Ayşe Ersöz’ün, 10 Mart’ta giyeceği gelinliğin duvağını tabutunun üzerinde gören, kaçtığı sevgili Mehmet Özkan gözyaşlarına hakim olamdı. Törende 24 yaşındaki Özkan, arkadaşlarının yardımı ile güçlükle ayakta durabildi.

3/ 11
Son yolculuğuna duvağı ile uğurlandı

Kızının duvağı ile üzeri örtülen tabutun mezarlığa götürülmesinin ardından gözyaşlarına boğulan anne Fatma Ersöz ise, “Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın, kimsenin başına böyle bir hadiseyi vermesin ne diyebilirim ki?” diye hıçkırıklara boğuldu.

4/ 11