Taksimde olaylı gece!

Taksim'de iki kadın ve bir sopalı taksici, biber gazlı kavgaya tutuştu !

Taksimde olaylı gece!

Taksiye tekme atan kadın dikiz aynasını kırdı. Kendilerine sopayla saldıran taksi şoförünü biber gazı sıkarak püskürttü.

1/ 12
Taksimde olaylı gece!

Olay, Beyoğlu Taksim Tarlabaşı Bulvarı'nda saat 22.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Tarlabaşı Bulvarı'nda bir taksi müşterilerini indirmek için sağa yanaştı. Taksinin içinde bulunan iki kadın müşteriden biri arkadan gelen ve sağa yanaşmaya çalışan 34 TBJ 23 plakalı taksi şoförünün korna çalması üzerine dikkati dağılarak yere düştü. Yerden kalkan kadın "Neden kornaya basıp duruyorsun?" diyerek taksinin şoförüne tepki gösterdi.

2/ 12
Taksimde olaylı gece!

Müşterilerini bırakan taksici olay yerinden uzaklaşırken, kadınlar arkadan gelen taksi şoförü ile tartışmaya başladı. Aracından inen taksici ve kadınlar arasındaki tartışma küfürleşmeye dönüştü. Çevrede toplanan vatandaşlar ile esnaf karşılıklı küfürleşen taksiciyi ve kadınları sakinleştirmeye çalıştı. Vatandaşlar taksi şoförünü aracına binmeye ikna ederken, iki kadını olay yerinden uzaklaştırmayı bir türlü başaramadı.

3/ 12
Taksimde olaylı gece!

Taksi şoförünün camdan çıkardığı eliyle işaret yapması üzerine çılgına dönen kadınlardan biri, taksinin sağ dikiz aynasına tekme atarak kırdı.

4/ 12