Tarık Akana coplu saldırı

Ünlü sinema sanatçısı Tarık Akan, trafikte tartıştığı bir genç tarafından darp edildi.

Tarık Akana coplu saldırı


Ünlü sinema sanatçısı Tarık Akan, perşembe akşamı saat 23.30 sıralarında Bakırköy Kennedy Caddesi üzerinde trafik tartışması nedeniyle ismi öğrenilemeyen bir kişi tarafından darp edildi.

1/ 28
Tarık Akana coplu saldırı

GAZ SIKTI, COP VURDU

Ünlü sanatçının ve aynı arabada bulunan sevgilisi Acun Günay'ın anlattığına göre, Kennedy Caddesi'nde seyir halinde bulunan ve içinde Tarık Akan'ın bulunduğu araç, petrol istasyonundan süratli bir şekilde çıkmaya çalışan 34 VF 4420 plakalı BMW marka araçla çarpışma tehlikesi atlattı.

2/ 28
Tarık Akana coplu saldırı

Bunun üzerine araçtan inen Tarık Akan, araç sürücüsü olan ve ismi öğrenilemeyen genç ile tartışmaya başladı. Araçtan inen ve babasının polis olduğunu söyleyen 18-20 yaşlarındaki genç, Tarık Akan'ın gözüne biber gazı sıkarak, cop ile yüzüne vurmaya başladı.

3/ 28
Tarık Akana coplu saldırı

Aldığı darbeler üzerine yüzü kanayan ve sol kaşının üstü şişen Tarım Akan olay yerine polis ekiplerini çağırdı. Ünlü sanatçı, kendisini darp eden gencin kullandığı aracın camındaki "Küçükçekmece Belediyesi Meclis üyesi tanıtım kartı, Cevdet ATEŞ 34 VF 4420"yazılı kartonu polise teslim etti.

4/ 28