TEMde otomobil TIR’a çarptı

Bolu ilinin Gerede ilçesi'nde sabah saatlerince feci bir kaza meydana geldi.

TEMde otomobil TIR’a çarptı

Bolu’nun Gerede İlçesi’nde, otomobilin önünde gitmekte olan TIR’a çarpması sonucu 3 kişi öldü. Lüks otomobilin üst kısmı yok olurken, cesetler parçalandı.

1/ 10
TEMde otomobil TIR’a çarptı

Kaza saat 10.10'da TEM’in Gerede Cankurtaran Mevkii’nde meydana geldi. İstanbul’dan Ankara istikametine giden 37 yaşındaki Bekir Volkan Köksal yönetimindeki 34 GV 6218 plakalı Mercedes marka otomobil, önünde gitmekte olan 45 yaşındaki Ahmet Gün idaresindeki 20 V 0947 plakalı TIR’a arkadan çarptı.

2/ 10
TEMde otomobil TIR’a çarptı

BAŞ VE KOLLARI KOPTU

Kazada, TIR’ın altına giren otomobilin üst kısmı parçalanırken, araçta bulunan Bekir Volkan Köksal, 37 yaşındaki Bahadır Asar ve 37 yaşındaki Ali Uncu feci şekilde yaşamlarını yitirdi. 3 kişinin kafası ve kolları koparken, olay yerine gelen trafik, jandarma ve Gerede Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri cesetlere bakmakta güçlük çektiler. Jandarma cesetlerden yola dağılan uzuvları topladı. İtfaiyeci ve jandarmalar, araçtan cesetleri çıkararak cenaze aracına koydular. Cesetler Gerede Devlet Hastanesi’nin morguna kaldırıldı.

3/ 10
TEMde otomobil TIR’a çarptı

Kazayı görerek olay yerinde duran adını vermek istemeyen bir sürücü, “Büyük bir gürültü koptu. Baktığımda otomobil TIR’ın altına girmişti. Aracı park ederek olay yerine gittiğimizde 3 kişinin öldüğünü gördüm” dedi.

4/ 10