Trabzon'da sıra dışı hizmet: Herkese örnek oldu
Trabzon'un Ortahisar ilçesinde bir muhtar, uyguladığı sıra dışı hizmetle tüm mahalle muhtarlarına örnek oldu.
![Trabzon'da sıra dışı hizmet: Herkese örnek oldu - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h478q95gc/storage/files/images/2023/01/31/indir-jpEr.jpg)
Trabzon'un Ortahisar ilçesinde her şeyin bedava olduğu muhtarlık binası, ihtiyaç sahibi ailelere büyük destek sağlıyor. Raflarda, çocuğun oyuncağından çocuk ayakkabısına kadar her şey bulunuyor.
![Trabzon'da sıra dışı hizmet: Herkese örnek oldu - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h475q95gc/storage/files/images/2023/01/31/indir-1-yOuU.jpg)
Trabzon’un Ortahisar ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Kadir Sert, uyguladığı sıra dışı hizmetle dikkat çekiyor. Hayırseverlerin gönderdiği yardım malzemelerini muhtarlık binasında raflara dizerek ihtiyacı olanı aldığını belirten Sert, bu uygulamasıyla örnek oluyor.
![Trabzon'da sıra dışı hizmet: Herkese örnek oldu - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h475q95gc/storage/files/images/2023/01/31/indir-2-3gWZ.jpg)
Sadece kendi mahallesi değil, başka mahallelerden gelen ihtiyaçlılara da yardımda bulunduklarını kaydeden Sert, her ay yaklaşık 50 aileye yardım yaptıklarını söyledi. Muhtarlık binasındaki raflarda , gelenlerin hangi ürüne ihtiyacı varsa onu aldığını belirten Sert, bu uygulamayı yaklaşık 44 aydır yaptığını belirtti.
![Trabzon'da sıra dışı hizmet: Herkese örnek oldu - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h475q95gc/storage/files/images/2023/01/31/indir-3-j7uO.jpg)